Jaunieji lengvaatlečiai – ketvirti

Iš kairės: E. Kataus­kas ir kauniečiai Au­rimas Šinkauskas bei Kristijonas Šlegeris Iš kairės: E. Kataus­kas ir kauniečiai Au­rimas Šinkauskas bei Kristijonas Šlegeris

Lietuvos jaunučių čempionate Klaipėdoje dalyvavo ir Šilalės–Kaltinėnų leng­vaatlečių komanda. Jauniesiems sportininkams pavyko pelnyti ketvirtąją vietą.

Klaipėdoje, leng­vosios at­le­­tikos manieže, vyko Lie­tu­­vos jaunučių čempionatas. Jame daly­va­vo jungtinė Ši­lalės–Kal­­­ti­nė­nų lengvaat­lečių komanda. Kaltinėnų Alek­sandro Stul­ginskio gimnazijos auk­lė­ti­niai savo pasiektais rezultatais bu­vo tarp geriausiųjų.

Ernesta La­sauskaitė 3 kg rutulio stūmimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą. Jos rezultatas – 12,15 m. Emilija Ašmonaitė toje pačioje rungtyje buvo trečia (10,83 m).

Tarp vaikinų 4 kg rutulio stūmimo varžybose Evaldas Katauskas, nusviedęs įrankį 13 m, užėmė antrąją vietą.

Šilalės lengvaatlečiams Ro­kui Aurylai, Emai Broškaitei ir Dianai Pu­džemytei prizinių vietų už­imti nepavyko. Ta­čiau mes, kaltinėniškiai, esame dėkingi Šilalės komandai už suteiktą galimybę vykti į čempionatą kartu.

Bendroje įskaitoje Šilalės–Kal­ti­nė­nų komanda užėmė garbingą ket­vir­­tąją vietą.