Sėkmingas startas

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos lengvaatlečiai, vadovaujami trenerio Severino Čėsnos, pavasarį pasitiko, pratęsdami startus lengvosios atletikos „Že­maitijos taurės“ jaunių ir jaunučių antrojo etapo varžybose.

Rutulio stūmimo rungtyje nepralenkiama buvo Ernesta Lasauskaitė, nustūmusi įrankį 11,94 m ir užėmusi pirmąją vietą. Antra tapo puikų rezultatą pasiekusi ir savo asmeninį rekordą pagerinusi Emilija Ašmonaitė (11,15 m).

60 m bėgime ketvirtąją vietą užėmė Augustė Mižu­ta­vičiūtė, atstumą įveikusi per 8,65 sek. Šuolio į tolį rungty­je nugalėtoja tapo Aistė Mižu­tavičiūtė, nušokusi 4,86 m.

Džiaugiamės sa­vo pui­kiais rezultatais bei tikimės, kad ir fi­naliniame eta­pe taip pat ly­dės sėk­mė.