Logo
Spausdinti šį puslapį

Monika Marija atvyksta į Šilalę

Vienas populiariausių šalies balsų Monika Marija spalio – lapkričio mėnesiais keliauja į koncertinį turą, kurio metu planuoja aplankyti daugiau nei 15 Lietuvos miestų.

Lapkričio 15 d. koncertas įvyks Šilalės kultūros centre.

Monika Marija prieš kelis metus į Lietuvos muzikos sceną įžengė su trenksmu, sužavėjusi žiūrovus televizijos projekte „Lietuvos balsas“. Po pergalės šiame šou, mergina nesustojo ir surengė pasirodymus didžiausiose šalies arenose, išleido savo solinį albumą bei tapo „Lietuvos balsas. Vaikai“ pirmojo sezono mokytoja, išvedusia savo mokinę Milėją į pergalę. Naujajame LNK sezone ji savo patirtimi ir sugebėjimais dalinsis su „Lietuvos balsas. Vaikai“ bei „Lietuvos balsas. Senjorai“ dalyviais.

Atlikėja sako, jog sulaukia nemažai prašymų atvykti į mažesnius Lietuvos miestelius, tad rudens turas bus puiki proga pradžiuginti savo klausytojus ne iš sostinės. Nors šiuo metu Monika Marija aktyviai dalyvauja įvairiuose TV projektuose, tačiau, jos teigimu, tai neatstoja gyvų susitikimų koncertuose, kurie padeda su publika užmegzti ypatingą ryšį: „Paprasta: be jūsų nebūtų manęs“, – su šypsena pagrindinę turo po mažesnes koncertines sales mintį nusako atlikėja.

Artėjančiame koncertiniame ture Moniką Mariją lydės gyvos muzikos grupė, tad dainininkė žada plačios muzikinės ir emocinės skalės programą – nuo energija užkrečiančių kūrinių iki jautrių baladžių.

Monikos Marijos ir grupės gyvo garso koncertas Šilalėje vyks lapkričio 15 d., 18 val., Šilalės kultūros centre. Bilietai jau parduodami. Juos galima įsigyti visose bilietai.lt kasose bei internete, „Maxima“ informacijos kasose bei Šilalės kultūros centre.

Koncerto organizatoriai

2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos