Logo
Spausdinti šį puslapį

Iš mokyklos suolo – ir su džiaugsmu, ir su rūpesčiu

Šiandien visose penkiose rajono gimnazijose aidi Paskutinis skambutis. Šilalės suaugusiųjų mokykloje ši šventė vyko trečiadienį. 

Kaltinėnuose, Laukuvoje, Pajūryje, Kvėdarnoje Paskutinio skambu­čio šventė – vienintelė iškilmin­ga proga, užbaigiant 12 metų trukusį kelią – švęsti išleistuves planuoja tik miesto gimnazistai. 

Linkėdami abiturientams atrasti savo vietą gyvenime, turėti tiks­lų ir jų siekti, gimnazijų vadovai kalba ir apie skaudulius. Labiausiai apčiuopiamas – mokinių skaičiaus mažėjimas, paliekantis mažąsias gimnazijas ant išlikimo ribos.

Jūratė KIELĖ

„Šilalės artojo” archyvo nuotr.

Tęsinį skaitykite „Šilalės artojo“ Nr. 39

2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos