Laisva minutė – laikraščiui

Šilalės kraštas išsiskiria darbščiais žmonėmis: turime daugiausiai pieno ūkių, garsėjame bitininkais, sulaukiame pagyrų už gražiai tvarkomų sodybų aplinką. Didžiuojamės savo kraštiečiais bei  pristatome skaitytojams dar vieną loterijos laimėtoją.

Šilališkė Agota Auškalnienė - senjorė, galinti būti pavyzdžiu netgi didžiajai daliai jaunimo, o energijos bei optimizmo drąsiai galėtų paskolinti visiems. Nors jau eina antri metai, kai Agota erdviuose namuose liko gyventi viena, tačiau nuobodžiauti ar graužti savęs ji neleidžia, užsiimdama mėgiama veikla.

„Žiemą mezgu, vasarą grybauju, uogauju. Dabar ypač nėra kada ilsėtis – žolynai, daržai, sodas... Visko turiu dėl savęs, tik jau ūkio nebelaikau. Anksčiau valdėme nemažai­ žemės, laikėme karvutę, paukščių“, - pasakojo moteris.

A.Auškalnienė yra dirbusi­ Pajūrio vidurinėje mokyk­loje, Šilalės komunaliniame ūkyje, bet dėl stuburo problemų anksti buvo priversta išeiti iš darbo. Su vyru jiedu užaugino tris atžalas. Sūnus Edmundas gyvena Šilalėje, dukra Onutė – Tauragėje, o Daiva – Klaipėdoje. Džiaugiasi Agota šešetu anūkų bei vienu proanūkiu.

Ilgametei „Šilalės artojo“ skaitytojai atiteko kepyklos „Pitlius“ dovanų kuponas, už kurį laimėtoja galės išsirinkti krepšį gardžių kepinių ar kitokios produkcijos.

Birutė PALIAKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.