Ne tik varžybos, bet ir pramoga

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) Parengties užtikrinimo skyriaus viršininko Vaidoto Kėblos vadovaujamas Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje veikiantis jaunųjų ugniagesių būrelis dažnai rengia mokomąsias pratybas, stebi ugniagesių mokymus, dalyvauja varžybose. Ko yra išmokę, vaikai parodė Tauragės apskrities jaunųjų ugniagesių sąskrydyje, kuris antrus metus vyko Šilalės pušyne.

Tauragės APGV ir ugniagesių gelbėtojų klubo „Tauragės ugnis“ surengtoje šventėje var­žėsi apie pusšimtį jaunų­jų ugniagesių iš Šilalės, Jur­barko bei Pagėgių sa­vival­dy­bės. Sąskrydį pradėjo Tau­ra­gės APGV virši­ninkas, vidaus tarny­bos pul­kinin­kas Min­­dau­gas Mi­ku­tavi­čius, Ši­la­­lės ra­­jo­no sa­vi­val­­dybės ats­to­­vai.

Sąskrydžio dalyviams rei­kėjo įveikti kapitono, estafetės, ko­vinio išsidėstymo bei futbolo rungtis. Bene sunkiausia ir įdomiausia – kovinis išsidėstymas. Penki kiekvienos komandos nariai turėjo kuo greičiau bei teisingiau ištiesti gaisrines žarnas, sujungti skirstytuvus bei, paleidus vandens srovę, numušti už tam tikro atstumo esančius stovelius. Su šia užduotimi geriausiai susitvarkė Šilalės jaunieji ugniagesiai.

Bendroje įskaitoje pergalė atiteko Pagėgių komandai. Ji lyderių pozicijos neužleidžia jau antrus metus iš eilės. Po jų rikiavosi  jurbarkiškiai, treti liko šilališkiai.

Po varžybų vaikai vaišinosi UAB „Molupis ir Ko“ dovanotais skanumynais, o atgauti jėgų buvo pakviesti į Šilalės sporto ir laisvalaikio centrą. Jauniesiems ugniagesiams taip pat atiteko Šilalės savivaldybės mero dovanoti ša­kočiai, o šilališkių būrelio va­dovui V.Kėblai įteikta padė­ka.

Birutė PALIAKIENĖ

pratybos1

varzybos2

Atnaujinta Penktadienis, 27 gegužės 2016 14:22