„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Karatė klubas „Taurus“ atšventė solidų jubiliejų

Gintaro Cemnalianskio įkurtas ir vadovaujamas karatė klubas „Taurus“ veikia jau tris dešimtmečius. Ta proga visa klubo bendruomenė susirinko į šventę.

Klubas įkurtas ir ilgai veikė Tauragėje, bet galiausiai bend­raminčių atsirado ir Šilalėje. Tauragėje vykusios šventės metu susirinkę karatė užsiiminėjantys vaikai bei jų tėveliai iš abiejų rajonų vos tilpo salėje.

Šventę pradėjęs klubo įkūrėjas ir treneris G. Cemnalians­kis pristatė kviestinį svečią – Lietuvos sporto universiteto profesorių Albertą Skurvydą, kuris skaitė trumpą, tačiau informatyvią paskaitą „Efektyviausios sveikatos stiprinimo strategijos“. A. Skurvydas pasakojo, kiek būtina žmogui judėti kasdien, kad išliktų sveikas ir stiprus, o ant scenos pakviesti vaikai demonstravo profesoriaus kas­dienai rekomenduojamus fizinius pratimus.

Šventinį vakarą paįvairino ir dar vienas svečias – aktorius Algirdas Dainavičius. Susirinkusiems jis skaitė ištraukas iš „Mažojo princo“.

Trys dešimtys metų – ne tiek ir mažai. Per tiek laiko treneris G. Cemnalianskis sukaupė ne tik daug patirties, klube treniravo daugybę vaikų, bet ir turi surinkęs nemenką nuotraukų archyvą, kurį ta proga ir pristatė. Galiausiai pereita prie sveikinimų bei padėkų. Klubo įkūrėjas išdalijo padėkas tėveliams, kurie nuolat prisideda prie sklandaus klubo darbo, pasveikino atkakliai tikslo siekiančius vaikus ir klubą jau „išaugusius“ karatistus.

Morta MIKUTYTĖ

AUTORĖS nuotr.