Logo
Spausdinti šį puslapį

„Lūšiukų“ stovykla

Šiemet „Lūšiūkų“ vasaros krepšinio stovykla“ vyko Nidoje. Labai džiugu, kad joje dalyvavo tiek daug Šilalės rajone gyvenančių vaikų.

Stovyklos metu vaikai sportavo tiek salėje, tiek gryname ore prie Baltijos jūros, Nidos pušynuose ir lauko aikštelėse. Treniruotės, kurių metu buvo lavinami ne tik krepšinio įgūdžiai, bet ir bendras fizinis pasirengimas, vyko kelis kartus per dieną. Vaikai turėjo puikią progą dalyvauti Capoeira treniruotėje – tai tradicinis brazilų kovos menas, kuris savyje apjungia kovos bei šokio elementus, akrobatiką ir muziką. Netrūko ir pramogų: vaikai plaukė laivu po Kuršių marias, mėgavosi vandens pramogomis. Labai džiaugiamės, kad stovykloje mažieji šilališkiai ne tik sustiprėjo fiziškai, bet ir tapo savarankiškesni, drąsesni, komunikabilesni, pradėjo domėtis sveika gyvensena.

Projektas „Lūšiūkių vasaros krepšinio stovykla“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Mindaugas ČEPAUSKAS

Odetos MATUTIENĖS nuotr.

2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos