Logo
Spausdinti šį puslapį

Gimnazijoje – garbūs svečiai

Seimo nario Jono Gudausko iniciatyva, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje apsilankė Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas, Audronius Ažubalis, Valdas Rakutis, Audrius Petrošius, Lietuvos šaulių sąjungos va­das plk. Albertas Dapkus bei jo pavaduotojas Tadas Venskūnas. 

Su jais gimnazijoje bendravo ne tik gimnazijos administracija, bet ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė, rajono mokyklų direktoriai,  jaunųjų šaulių atstovai bei jų vadai. 

Gimnazijos direktorius Juozas Žy­man­­čius trumpai supažindino su Pajū­rio miestelio istoriniais objektais, gimnazijos veikla, pasidalijo įgyvendinamų projektų, iniciatyvų, vykdomo neformaliojo švietimo nauda, ugdant mokinių pilietiškumą. Savo veiklą pristatė ir jaunieji gimnazijos šauliai – pranešimą apie šiais mokslo metais įgyvendinamas veiklas parengė jauno­ji šaulė, IVag klasės mokinė Kamilė Bliu­džiūtė.

Malonu buvo išgirsti svečių nuomonę apie pilietiškumą, pasiaukojimą, kilnų ir prasmingą darbą. Įkvepiančiai skambėjo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko L. Kasčiūno mintys apie tai, kaip išsaugoti nepalaužiamą tautos dvasią. 

Po oficialaus susitikimo apžiūrėta gimnazijoje veikianti moderni šaudyk­la, nuoširdžiai padėkota jaunųjų šaulių kuopos vadui Algimantui Dragūnui už aktyvios šauliškos veiklos vykdymą, bendruomeniškumo bei pilietiškumo ugdymą.

Irena TVERIJONIENĖ

Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Autorės nuotr.

2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos