Logo
Spausdinti šį puslapį

Išsipildžiusi svajonė – „Poema apie Kaltinėnus“

Kiekvienas žmogus gyvenime kažko siekia ir nori tai realizuoti. Savo svajonę įgyvendino ir kaltinėniškė Stanislava Višinskienė – paprasta moteris, kurią dabar jau galime vadinti poete. Kurti eiles pradėjusi dar mokyklos suole, S.Višinskienė šiemet išleido pirmąją savo knygą „Poema apie Kaltinėnus“, skirtą kunigo Petro Linkevičiaus geriems darbams atminti.

visinskiene

Pristatydama knygą, autorė gausiai susirinkusius kaltinėniškius supažindino su jos turiniu - istoriniais įvykiais Kaltinėnų miestelyje, vaizdžiai atpasakotais jausminguose eilėraščiuose, kurių klausantis ne vienam nuriedėjo ašara. Kūryba – paprasta ir nuoširdi, giliai sujaudinanti kiekvieną žmogų. Poetei talkino bibliotekininkė Irena Sugintienė, įspūdžiais, kaip sekėsi redaguoti šį leidinį, pasidalijo Šilalės literatų klubo prezidentė Stefa Minutaitė, poemą iš istorinės pusės vertino istorijos mokytoja Nomeda Kasmauskaitė, būrys gimnazisčių deklamavo ištraukas iš naujosios knygos. Patriotinių bei lietuvių liaudies dainų padainavo Gintautė Jegorovaitė, o moterų ansamblis sugiedojo Kaltinėnų himną. Labiausiai visi laukė ypatingo svečio – buvusio Kaltinėnų parapijos klebono kun. P.Linkevičiaus, kuris pasidžiaugė naujuoju kūriniu, pasveikino autorę ir šiltai bendravo su buvusiais parapijiečiais.

linkevicius

S.Višinskienė neslėpė, jog kūryba jai teikia neapsakomai daug džiaugsmo. Anot jos, niekada nevėlu siekti savo svajonių išsipildymo.  Labai svarbu jausti aplinkinių paramą, todėl autorė dėkojo savo artimiesiems, o labiausiai – dukrai už didžiulį palaikymą bei pagalbą.

Gintautė JEGOROVAITĖ, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokinė 

AUTORĖS nuotr.

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 12 gegužės 2016 11:16
2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos