Logo
Spausdinti šį puslapį

Kai susitinka teisininkai, žurnalistai ir bibliotekininkai, azarto netrūksta

Kas per dieną gali 25 kartus skusti barzdą, bet vakare vis tiek liks barzdotas? Kokia sporto šaka vadinasi taip pat, kaip ir patiekalas iš virtų bulvių masės? O kokią privilegiją, lankydamos Popiežių, turi vos septynios pasaulio monarchės? Tai - tik keletas klausimų iš gegužės 6-ąją Šilalės rajono apylinkės teisme vykusio žaidimo „Protmūšis su humoru: kai susitinka teisininkai, žurnalistai ir bibliotekininkai“. Šitaip originaliai teismo darbuotojai pasveikino gimtojo žodžio skleidėjus Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga.

Protų mūšyje savo žinias, išmonę, loginį ir greitą mąstymą pasitikrino trys komandos: Šilalės rajono apylinkės teismo, Šilalės viešosios bib­liotekos bei „Šilalės artojo“ redakcijos kolektyvai. Dalyvių laukė trys žaidimo turai po 10 klausimų. Vieni iš jų reikalavo tikslaus žinių bagažo, antri – loginio išmąstymo, o treti – be viso to, dar ir gero humoro jausmo. Pavyzdžiui, į klausimą, kokia knyga XX amžiuje savo populiarumu sukėlė tikrą ažiotažą, bet XXI a. jos beveik niekas nebeskaito, atsakyti nesugebėjo niekas. Kėlę pačias įvairiausias versijas, dalyviai nė nesusimąstė, kad tas leidinys – paprasčiausia telefonų knyga.

Netrūko ir šmaikščių vaizdinių, muzikinių klausimų. Galvas pasukti išties reikėjo, o kai kurios užduotys kurstė ir draugiškus ginčus, ir azartą. Susumavus galutinius rezultatus, paaiškėjo, jog bib­liotekininkai bei žurnalistai surinko vienodą balų skaičių, o teisininkai liko su mažesniu jų bagažu. Tačiau tikrai ne balų skaičius ir ne žūtbūtinis pergalės siekimas protų mūšyje buvo svarbiausi. Visi džiaugėsi galimybe pasidalinti sukaupta patirtimi, įspūdžiais, pabendrauti tarpusavyje.

Dėkojame Šilalės apylinkės teismui už smagią pramogą.

Birutė PALIAKIENĖ

monika

bibliotekininkai

zurnalistai

Atnaujinta Antradienis, 17 gegužės 2016 09:34
2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos