„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Kelių remontą užvilkino anoniminių skundų tyrimas

Į redakciją kreipęsis iždoniškis Vytautas G. piktinosi, kodėl daugelį metų žarstomi pažadai apie būsimą asfaltą iki šiol niekaip nevirsta realybe. Pasak vyriškio, apie tai, jog nuo Iždonų iki Kaltinėnų bus galima nuvykti ne duobėtu žvyrkeliu, o lygiu keliu, žmonės pirmą kartą išgirdo dar prieš ketverius metus.

„Šių metų kovą „Šilalės artojuje“ (straipsnyje „Duobėti žvyrkeliai – Šilalės valdžios gėda“) perskaitęs, kad asfaltavimo darbai kelyje Pagrybis-Kaltinėnai prasidės šią liepą, apsidžiaugiau: gal pagaliau viskas iš tikrųjų pajudės. Nes tame straipsnyje Seimo narys Remigijus Žemaitaitis garantavo, jog remontai tikrai bus. Bet atėjo ruduo, o kaip niekas nevyksta, taip nevyksta. Kodėl taip atsitiko? Juk kelias tik­rai yra baisus. O jei „praeina“ greideris, iš viso nebeįmanoma išvažiuoti“, - piktinosi skaitytojas.

Tad kodėl rinkėjams žarstyti pažadai iki šiol neįgyvendinti, pasiteiravome politiko.

Pasirodo, pradėti asfalto tiesimą nuo Pagrybio gyvenvietės­ iki Kaltinėnų sutrukdė skundų nagrinėjimas, mat jais buvo užverstos įvairios tarnybos.

„Nuo gegužės mėnesio­ įvairioms tarnyboms, tarp jų - ir Specialiųjų tyrimų tarnybai, buvo pateikti trys skundai. Įtarimų, kas juos parašė, turiu, tačiau atskleisti negaliu. Tuo labiau, kad visi jie - anoniminiai. Manau, jog tai buvo daroma specialiai, siekiant darbus užvilkinti. O kol tarnybos visko neišsiaiškino, užstrigo ir sutarčių pasirašymas. Tačiau dabar darbai jau turi būti pradėti, ir, kaip ir planuota, Kaltinėnus bei Iždonus sujungs 3,5 kilometro asfalto atkarpa“, - komentavo parlamentaras.

Dėl tos pačios priežasties vėlavo ir į Jaunodavą, Radiškę, Palenti­nį ve­dančio žvyr­ke­lio asfaltavimas. Apie tragiš­ką jo būklę ne sykį buvo rašyta ir „Ši­lalės artojuje“. Bet šiuo metu pakelėse jau stovi informaciniai stendai, skelbiantys, jog kelio Var­niai-Severėnai-Kaltinėnai tiesimo darbai turės būti baigti iki kitų metų spalio 26 d. Toks pat terminas numatytas ir kelio Upyna-Pagrybis-Kaltinėnai sutvarkymui. Abiejuose objektuose darbuosis tas pats rangovas – UAB „Kamesta“. Skelbiama, kad dar­bai prasidės paskutinį šių metų ketvirtį.

Birutė PALIAKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

Atnaujinta Penktadienis, 14 Spalio 2016 11:51