„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Nemaloniai nustebino baseino bilietų kainos

Į baseiną Šilalėje atvykę tauragiškiai sako buvę ne­ma­loniai nustebę dėl keistai skai­čiuojamo mokesčio už pramogas. Į „Šilalės artoją“ pa­­skambinusi vieniša 4 vaikus auginanti Eglė teigė į baseiną atvykusi su savo vaikais ir draugės šeima: jos vyru bei dviem judviejų dukromis. Tačiau, anot moters, bičiuliai už vandens pramogas sumokėjo 25 eurus, o ji turėjusi pakloti 29.

„Apsilankiusi Šilalės basei­ne, likau nusivylusi: pasi­ro­do, vieniša mama su keturiais vai­­kais, baseino darbuotojų nuo­­­mo­ne, nėra šeima. Ją būti­nai turi sudaryti du suaugusieji ir du vaikai. Tokios mintys kilo, kai pažįstami, su kuriais kartu atvažiavome papra­mogauti, užmokėjo 25 Eur, o tuo tarpu iš manęs paprašė 29 Eur (už mane ir tris vyresniuosius vaikus, ketvirtasis - dar mažiukas, todėl pramogos jam nemokamos). Ne tiek gaila tų permokėtų pinigų, nors, pasirodo, vai­kas „kainuoja“ brangiau nei vyras, kiek apmaudu dėl to, kad esi savotiškai išnaudojamas. Iš­važiuojant mums sakė: „Ačiū, lauksime sugrįžtant“. Prašom, bet tikrai nesulauksite - norėjosi atsakyti“, - nemaloniais įspūdžiais dalijosi moteris.

Labiausiai Eglei apmaudu dėl to, kad ji ir keturi jos vaikai nė­ra laikomi šeima, todėl jai susidaro įspūdis, jog yra diskriminuojama, mat yra išsituokusi.

„Negi norėdama su vaikais pailsėti, turėčiau ieškoti kokio nors pažįstamo, kuris galėtų „pabūti“ tėčiu?“ - nelinksmai bandė juokauti mo­­teris.

Šilalės sporto ir laisvalaikio centrui vadovaujanti Ši­lalės sporto mokyklos direktorė Gi­­tana Jurgutienė paaiški­no, kad baseino paslaugų kainoraštyje nėra numatytos spe­cia­lios nuolaidos šeimai.

„Mes nebesiūlome šeimos nuolaidos, nes pastebėjome, jog tai gali pažeisti vienišų tėvų ar tos pačios lyties porų interesus. Ši nuolaida panaikinta, kad nekiltų nesusipratimų ir nereikėtų įrodinėti šeimos statuso. Tad dabar taikome nuolaidą, jei pramogas užsisako „2+2“ – t.y. du suaugusieji ir du vaikai. Būtent tokia kaina ir buvo paskaičiuota minimai šeimai. O daugiavaikė mama sumokėjo pagal nustatytus įkainius vienam asmeniui. Jei žmogus pretenduoja į kokią nors nuolaidą, jis turi pateikti teisę į leng­vatą įrodantį pažymėjimą – moksleivio, neįgaliojo ar pan.“, – aiš­kino Sporto mokyk­los va­­­­­dovė.

„Šilalės artojas“ primena, jog už valandą pramogų vandenyje ir pirtyse vienam suaugusiajam darbo dieną teks sumokėti 5 Eur, švenčių dienomis bei savaitgaliais – 6 Eur, moksleiviams ir studentams atitinkamai tai kainuos 4 ir 5 Eur, o du suaugę bei du vaikai nuo 7 iki 17 m. (2+2) už valandą pramogų mokės 13 arba 16 (savaitgaliais) Eur. Poilsiauti baseine 3 val. vienam suaugusiajam atsieis 8-9 Eur, mokiniams – 7-8 Eur, 2+2 – 22-25 Eur.

Morta MIKUTYTĖ

 

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 27 Sausio 2017 09:04