„Lūšis“ žaidžia užtikrintai, nors pralaimėjimų ir nepavyksta išvengti

Tęsiasi Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonas, kuria­me žaidžia ir Šilalės „Lūšis“. A divizione rungty­niaujanti mū­sų kraštui atstovaujanti komanda jau sužaidė šešerias varžybas ir turi savo sąskaitoje tris pergales bei tiek pat pralaimėjimų. 

RKL pateiktoje apžvalgoje nu­rodoma, jog spalio pabaigoje „Tau­ragė“ vos nenubaudė prie dviženklės persvaros prisnūdusios „Lūšies“. Tačiau komandai namų arenoje rezultatu 83:78 (25:13, 21:19, 19:28, 18:18) vis tik pavyko įveikti „Tauragę“. 

„Nuostabiai rungtynes pradėjusi „Lūšis“ greitai paliko var­žovus toli už nugaros – jau penk­­tąją minutę komandas skyrė 10 taškų (12:2), o antrojo kėlinio viduryje šilališkiai pirmavo net 22 taškais (37:15). Prieš ilgąją pertrauką „Tauragei“ pavyko pasiekti priešininkų tempą ir stabilizuoti skirtumą ties 15 taškų, tačiau jis nemažėjo. Trečiojo ketvirčio pabaigoje nesunki pergalė ėmė slysti iš „Lūšies“ rankų – tauragiškiai pasinaudojo varžovus iš­tikusia taškų sausra ir per 5 žaidimo minutes ištirpdė 16 taškų deficitą (67:67). Ku­rį laiką komandoms pakovo­jus taškas į tašką, Šilalės krep­šinin­kai vis dėlto vargais negalais atstatė dalį turėtos persvaros ir šventė pergalę.

„Lūšiai“ laimėti labiausiai padėjo Justas Košys, per 28 min. pelnęs 18 taškų, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 5 kamuolius, išprovokavęs 6 varžovų pražangas ir surinkęs 27 naudingumo balus“, – skelbia RKL.

Lapkričio 4-ąją atkaklios rungtynės tarp „Lūšies“ ir LCC tarptautinio universiteto krepšininkų vyko Klaipėdoje. Jos taip pat baigėsi šilališkių triumfu ir tai buvo trečioji trenerio Lino Lekavičiaus vedamos komandos pergalė šiame sezone.

„Žemaitijos ekipa išvykoje 72:68 (20:17, 13:17, 17:19, 22:15) pranoko LCC tarptautinio universiteto krepšininkus. Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Po trijų kėlinių priekyje buvo šeimininkai LCC krepšininkai (53:50), bet ket­virtajame kėlinyje rungtynes savo naudai persvėrė L. Lekavičiaus vedami svečiai iš Šilalės. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę „Lūšies“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę paeiliui, tuo tarpu klaipėdiečiai patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šį sezoną,

Nugalėtojus į priekį vedė 19 taškų pelnęs bei 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs L. Lekavičius, Oleksandras Misiatsas surinko 17 taškų“, – informuoja RKL.

„Lūšies“ komandos vadovas Ernestas Aušra kviečia šilališkius aktyviai palaikyti savo komandą ir ateinančiose varžybose. Artimiausios – jau šįvakar, jose šilališkiai susitiks su Kauno kolegijos „Ataka“. 

„Šilalės artojo“ inform.

RKL nuotr.