Tragiška avarija atnešė skausmą kelioms šeimoms

Tokio skaudaus eismo įvykio, nutikusio gegužės 17-ąją Vilkaviškio rajone, turbūt seniai nebeatmena nei gyventojai, nei pareigūnai. Antradienio popietę ties Rūdos kaimu, kelių Gižai-Pilviškiai ir Marijampolė-Kybartai sank­ryžoje, automobilis „Peugeot“ su priekaba, vairuojamas laukuviškio Virgilijaus R. (g. 1968 m.), nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio vilkiko „Mercedes Benz“, kurį vairavo 54-erių vyras, ir su juo susidūrė. Per avariją žuvo „Peugeot“ gale sėdėjusios keleivės, o vairuotojas bei priekyje buvęs jaunas vyras komos būsenos išvežti į ligoninę.

Kad stipriai suniokotame lengvajame automobilyje važiavo mūsų rajono gyventojai, gelbėtojai nustatė pagal priekabą – ji buvo pažymėta Šilalės priekabų nuomos rek­lama. Beveik visi šio ekipažo nariai – Laukuvos gyventojai, keturi iš vienos šeimos: tėvas, dvi dukterys, žentas ir dukterų draugė. Seserys Ir­ma R. (gim. 1990 m.) bei Simo­na R. (gim. 1991 m.) nuo smūgio žuvo iš karto, o judviejų draugės Reginos B. (gim. 1989 m.) gyvybė užgeso pakeliui į ligoninę. Našlaičiais liko trys vaikai, nes abi seserys augino po mažametį sūnų, Regina - duk­relę ir laukėsi ant­ro kūdikio.

Sunkiai sužeisti ir mašiną vairavęs Virgilijus R. bei Ir­mos gyvenimo draugas mari­jampolietis Alius M. (gim. 1989 m.). Dėl jų gyvybių ko­voja medikai, abiem atliktos operacijos, tačiau vyrų būk­­lė – itin sunki. Gyvybines funkcijas palaiko tik aparatai.

„Peugeot“ ekipažas ant­ra­dienį iš Laukuvos į Marijam­polę vyko parsivežti Irmos bei Aliaus daiktų, nes pora ketino iš Suvalkijos kraustytis gyventi į Laukuvą. Čia jau buvo nusižiūrėję butą, susitarę dėl jo nuomos, tvarkėsi aplinką.

Regina B. gyveno Laukuvoje kartu su tėvais.

Virgilijus R. su žmona Vio­le­ta turėjo tris dukteris. Po kraupios avarijos liko tik jau­niausioji, septynmetė Gab­rie­lė.

Po žinios apie dukterų žū­tį ir vyro bei žento būklę, Violetai stipriai sustreikavo sveikata. Dėl širdies smūgio ji atsidūrė Kauno klinikose.

„Tai didžiulė netektis tiek Laukuvai, tiek Gulbių kaimui, kuriame šeima gyveno ir prieš porą metų persikraustė į miestelį. Jie buvo visų gerbiami, darbštūs, tvarkingi žmonės. Padėsime, kuo tik ga­lėsime. Visi žuvusieji pašarvoti Laukuvos kultūros na­muose, laidotuvės - šiandien“, - „Šilalės artojui“ sakė Bilionių seniūnė Loreta Daukantienė.

Birutė PALIAKIENĖ

Atnaujinta Penktadienis, 27 gegužės 2016 14:13