Logo
Spausdinti šį puslapį

Šventės artėja: „Tele2“ padės pasiruošti dovanas Kalėdoms numeris VIENAS!

Artėjant Kalėdoms, „Tele2“ pristato išskirtinius dovanų pasiūlymus. Šiais metais operatorius visiems žmonėms linki, kad didžiosios metų šventės būtų džiugios, o jų me­tu skambėtų artimųjų juokas. Todėl neatsitiktinai šių metų kalėdinės kampanijos žinia: Su „Tele2“ – Kalėdos nu­meris VIENAS!

Ryšiui su artimaisiais stiprinti, Kalėdų nuotaikai kurti ir džiaugsmui dovanoti operatorius paruošė galybę pa­siū­lymų, kuriuos rasite https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Išmanieji telefonai – kalėdinės nuolaidos ir dovanos

Ypatingai gausūs operatoriaus kalėdiniai išmaniųjų tele­fonų pasiūlymai. Rinktis yra iš ko – sau tinkamą įrenginį čia atras „Android“ ir „iOS“ ger­bė­jai, ieš­kantys biu­džetinio varianto ar prabangaus išmaniojo.

„Samsung“ telefonų gerbėjai rinktis galės net iš 6 skirtingų modelių. Pavyzdžiui, jei dai­ro­tės šio gamintojo flagmano, tobulai jums tiks „Samsung Ga­laxy S21 5G“ (128 GB). Šiuo metu įrenginio kaina su 24 mėn. sutartimi ir bet kuriuo pokalbių planu, skelbiamu www.tele2.lt, bei tik 1 Eur pra­dine įmoka – 33,25 Eur/mėn. Taip pat įsigiję šį telefoną dovanų gausite ir „Samsung Galaxy A12 5G“ te­le­foną. Įrenginiams taikomas vien­kartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Jei ieškote telefono savo vaikui, apsvarstykite „Samsung Ga­lax­y A03“ (32 GB). Šis iš­ma­­nusis su 24 mėn. sutartimi ir 21 Eur pradine įmoka kainuos vos 4,92 Eur/mėn. Išmaniajam taikomas vienkartinis 5,25 Eur laik­menos mokestis. Ekonomiško varianto ieškantiems verta pa­galvoti ir apie lietuviškąjį „Fo­nos M1“ (64 GB), kurį su 24 mėn. sutartimi ir 1 Eur pradine įmo­ka įsigyti galite už 7,83 Eur/mėn. Išmaniajam taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Su „Tele2“ numeris vienas Ka­lė­dos laukia ir „Apple“ flag­manų entuziastų. Įsigyjant naująjį „iPhone13“ (128 GB) modelį su 24 mėn. sutartimi ir bet ku­riuo pokalbių planu, skelbia­mu www.tele2.lt, bei pradine 267 Eur įmoka, įrenginys kai­nuos 25,91 Eur/mėn.

Geros naujienos ir mėgs­tan­­tiems kurti profesionalias nuot­raukas bei vaizdo klipus – „iPhone13 Pro Max“ (128 GB) su 24 mėn. sutartimi ir bet ku­riuo pokalbių planu, skelbiamu www.tele2.lt, bei pradine 640 Eur įmoka – 26,62 Eur/mėn.

Internetas – metus laiko nemokamai ir patrauklūs įrangos pasiūlymai

Puiki naujiena tiems, kurių ar­timieji gyvena kitame Lie­tu­vos mieste, kitoje šalyje, ir tiems, kurie tiesiog mėgsta nar­­šyti internete. „Laisvo interne­to“ 200 GB planas visus metus kainuos 0 Eur! Pasiūlymas galioja su 24 mėn. sutartimi, o antrus metus planas kainuos 15,90 Eur/mėn.

Svarstote savo išmaniųjų įrenginių ansamblį namuose praturtinti planšete? Šiuo metu „Lenovo IdeaTab M10 Plus (2nd Gen) SIM (32 GB)“ kartu su „Laisvo interneto“ planu – nuo 8,93 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja užsakant „Laisvo interneto“ planą nuo 50 GB ir 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį bei sudarant 36 arba 24 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartį. Modemo kaina prasideda nuo 2,5 Eur ir į pasiūlymą nėra įskaičiuota.

Su „Laisvu internetu“ pigiau kainuos ir televizoriai. Ope­ra­to­rius siūlo rinktis iš trijų skirtingos įstrižainės modelių. Pavyz­džiui, 32 colių (81 cm) „Xiaomi Mi Smart TV P1“ su pradine 1 Eur įmoka kainuos vos 6 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja su bet kuriuo operatoriaus svetainėje siū­lomu „Laisvo interneto“ planu ir pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį bei 36 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartį.

Naujamečiams pažadamas vykdyti – išmanūs aksesuarai

Kalėdinės dovanos gali ir džiu­ginti, ir padėti artimiesiems siekti užsibrėžtų tikslų. Pa­vyz­džiui, Naujųjų metų pažadus sportuoti, gyventi aktyviau ar tiesiog daugiau keliauti įgyvendinti padės išmanūs aksesuarai – laikrodžiai.

„Samsung Galaxy Watch4“ iš­maniųjų laikrodžių su eSIM tech­nologija pradinė įmoka yra vos 1 Eur, o mėnesio įmoka prasideda nuo 6,61 Eur/mėn. Laik­rodžių kaina galioja su „eSIM“ paslaugų planu, pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį ir 36 mėn. išsimokėjimo už įrangą terminu. Perkantiems da­bar, planas laikrodžiui 3 mėn. nieko nekainuos, o praėjus laikotarpiui, plano kaina bus 4,90 Eur/mėn. Įsigijus išmanųjį laik­rodį dovanų gausite „Samsung Duo Pad“ belaidį įkroviklį. Laik­rodžiui taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

(Užs. Nr. 200)

2016 © „Šilalės artojas“ – Šilalės rajono laikraštis. Visos teisės saugomos