„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Šventiniai „Tele2“ pasiūlymai nesibaigia: nuolaidos laikrodžiams, telefonams, kompiuteriams

Nors Kalėdos praėjo, tačiau dovanojimo džiaugsmas ir šventinė nuotaika gali tęstis iki pat Naujųjų. Jei dar ne­spėjote pasveikinti savo artimųjų – pasinaudokite ypa­tingais „Tele2“ tarpušvenčio dovanų pasiūlymais. Nuo tinkamų vaikams iki nudžiuginsiančių senjorus, skirtų laisvalaikiui, lengvesnei buičiai, sveikatai ar ryšiui stip­rinti – operatorius parengė įvairiausiems poreikiams pri­taikytų pasiūlymų. Visus juos rasite https://tele2.lt/privatiems/akcijos.

Išmanusis laikrodis vaikams – vos 1 Eur

Gera naujiena ieškantiems do­vanų vaikams. Šiuo metu įsigyjant naują 1 GB pokalbių planą (8,5 Eur/mėn.) ir sudarant 24 mėn. sutartį, mažiesiems skirtas išmanusis laikrodis „Okis“ kainuoja tik 1 Eur (kaina be sutarties – 99 Eur). Šis žaismingas, violetinės arba mėlynos spalvos laikrodukas vaikams padeda palaikyti ryšį su artimaisiais, o tėvams jaustis ramiau.

Juo galima skambinti, susira­šinėti ir siųsti garso pranešimus. Įrenginyje yra integruota kamera, skirta ne tik smagioms nuotraukoms, bet ir vaizdo skam­bučiams. Taigi šis laikrodis itin tinka vaikams, dar neturintiems telefono. Be to, „Okis“ palaiko 4G ryšį ir turi įdiegtą GPS funkciją, todėl tėvai gali realiu laiku stebėti vaiko buvimo vietą, kol jis būna lauke ar būreliuose. Visos įrenginio funkcijos ir nustatymai yra valdomi prog­ramėle, įdiegta tėvų telefonuose.

eSIM laikrodžiai – net iki 100 Eur pigiau

Operatorius paruošė ne tik vaikams skirtų pasiūlymų – dabar išskirtinėmis sąlygomis galima įsigyti ir „Samsung Watch“ arba „Huawei Watch“ išmaniuosius laikrodžius su integruota eSIM technologija. Šie įren­giniai padės lengviau įgyvendinti naujametinius pažadus spor­tuoti, daugiau vaikščioti ir gyventi aktyviau. Be to, turint tokį laikrodį, galima rečiau naudotis išmaniuoju telefo­nu. Už­sisakius jam skirtą planą, skambinti, rašyti ar naršyti internete taps įmanoma tiesiog ant riešo esančiame ekrane.

O rinktis tikrai yra iš ko – pasiūlyme dalyvauja net 9 skirtingi laikrodžių modeliai, o juos perkant iš karto, be sutarties, nuolaidos siekia iki 100 Eur. Ma­ža to, šiuos įrenginius įsigy­jant kartu su planu ir sudarant 24 mėn. sutartį, sutaupyti galima dar daugiau – net iki 267 Eur! Perkant su sutartimi, „Samsung Watch“ laikrodžių mo­deliams taikomas vienkartinis 1,74 Eur laikmenos mokestis.

Pasirūpinkite artimųjų sveikata – padovanokite kraujospūdžio matuoklį

Švenčių proga dažnai linkima sveikatos. Ją užtikrinti gali ir išmani dovana sau ar artimajam – kraujospūdžio matuoklis „Medisana BU-540“. Šiuo metu šį tikslų bei patikimą įrenginį „Tele2“ salonuose ar internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už 39 Eur.

Padidėjęs kraujo spaudimas – itin dažna problema, todėl kiek­vienam verta pasirūpinti ankstyva sutrikusio kraujospūdžio diagnostika. „Medisana“ matuoja sistolinį ir diastolinį kraujo­spūdį, pulsą, širdies aritmiją, taip pat kiekvieno matavimo metu užfiksuoja datą ir laiką. Be to, šis prietaisais itin kompaktiškas ir sveria vos 250 gramų, todėl jį pa­togu su savimi pasiimti į keliones.

Dovanokite saugumą: dūmų daviklis – vos 3 Eur/mėn.

Savo rūpestį galite atskleisti dovanodami saugumą – tiek šeimai, tiek kitiems artimiesiems. Šiuo metu išmanusis dūmų daviklis „Tele2 Firetext2“, sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 36 mėn. išsimokėjimo sutartį, kainuoja tik 3 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 109 Eur). SIM kortelės mokestis  tesiekia 1,75 Eur/mėn.

Šis daviklis, namuose aptikęs dūmus, apie juos akimirksniu informuoja SMS pranešimu ir garsiniu signalu patalpoje. Be to, tai yra vienintelis sprendimas rinkoje, tinkantis namams, sodyboms ar kitiems nutolusiems objektams, kuriuose nėra elektros. Ne mažiau svarbu ir tai, kad „Tele2 Firetext2“ įrengti galėsite patys – jo montavimas yra itin paprastas ir trunka vos keletą minučių.

Išskirtinis pasiūlymas: išmanieji telefonai, kainuojantys mažiau nei 200 Eur

Galbūt švenčių proga norėtumėte artimąjį nudžiuginti nauju išmaniuoju? „Tele2“ paruošė du ekonomiškus pasiūlymus. Vienas jų skirtas lietuviškajam „Fonos M1“ (64 GB) – dabar šį telefoną galima įsigyti 40 Eur pigiau, vos už 169 Eur.

Pasiūlymas paruoštas ir pat­variajam telefonui „CAT S42“. Jo gumuotas korpusas sutvirtintas taip, kad galėtų atlaikyti kritimą ant plieno pagrindo net iš 1,8 metro aukščio. Todėl šis išmanusis puikiai tiks užsiimantiems aktyviu sportu ar dažnai išmetantiems telefoną iš rankų. Šiuo metu jis kainuoja taip pat 40 Eur pigiau – tik 189 Eur. Abiem telefonams taikomas vienkartinis 5,25 Eur laikmenos mokestis.

Nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių išpardavimas: pradinė įmoka – tik 1 Eur

Jei žvalgotės kompiuterio ar planšetės, suskubkite – kaip tik dabar vyksta jų išpardavimas. „Tele2“ populiariems nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių modeliams ne tik paruošė išskirtinių pasiūlymų, bet  ir taiko tik 1 Eur pradinę įmoką.  

Beliks tik išsirinkti – išpardavime dalyvauja dešimtys skirtingų gamintojų įrenginių. Pasiūlymai kompiuteriams galioja su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ www.tele2.lt skelbiamu planu, sudarant 24 mėn. sutartį ir perkant nurodytą įrangą dalimis per 36 mėn. 

Tai dar ne viskas. Operatorius šiuo metu taiko nuolaidas ausinėms bei garso kolonėlėms, robotams siurbliams, televizoriams, langų plovimo robotams bei kitiems išmaniesiems įrenginiams.

Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkarti­nis laikmenos mokestis. Pa­siūlymų laikas ir įrenginių skaičius – ribotas. 

Atnaujinta Antradienis, 28 Gruodžio 2021 13:17