„Senoji Baldinė” Šilalėje švenčia pirmąjį savo gimtadienį

Ar galite patikėti, jog ką tik duris atvėrusi „Senoji Baldinė” Šilalėje jau švenčia savo pirmajį gimtadienį? Sunku patikėti ir „Senosios Baldinės” komandos nariams, kurie jau visus metus džiaugiasi galėdami bendrauti kartu su Šilalės rajono gyventojais bei džiuginti juos įvairiais baldų sprendimais jų namams.

„Senoji Baldinė” yra Miceikų šeimos verslas, o su Šilalės kraštu juos sieja ypatingas ryšys. Savininko Rimanto Miceikos šeima yra kilusi iš Pajūralio, todėl Šilalės kraštas Miceikoms visada buvo artimas. Todėl svarstant, kur plėtoti įmonės veiklą, buvo pasirinkta būtent Šilalė.

Šiek tiek istorijos

„Senosios Baldinės“ istorija prasidėjo Kretingoje, kur prieš 23-ejus metus atidarytas pirmasis baldų salonas. Šis pavadinimas ne tik atspindi ilgametę patirtį, bet ir laiko patikrintą asortimentą mažomis kainomis. Ne visi verslai gali pasigirti dvidešimčia metų puikaus darbo, tačiau „Senoji Baldinė” jau perkopė šį gražų, dviženklį skaičių ir džiugina klientus, kurie atvyksta įsigyti baldų jau ne tik sau, bet ir savo vaikams bei artimiesiems.

Iš Kretingos, „Senosios Baldinės” plėtra persikėlė ir į kitus miestus – Klaipėdą, Šilutę, o prieš metus pasiekė Šilalę. Žinoma, čia verslo plėtra nesustojo – prieš pusmetį atidarytas salonas Tauragėje, o netrukus tokios pat progos sulauks ir Telšiai.

Labai kviečiame visus atvykti švęsti pirmojo „Senosios Baldinės” Šilalėje gimtadienio kartu! Savo klientus „Senoji Baldinė” džiugins dovanomis bei ypatingais pasiūlymais, kurie galios iki savaitės pabaigos (rugpjūčio 19 d., 14 val).

[Senosios Baldinės salono galerija skaitmeninėje versijoje]

Atnaujinta Trečiadienis, 16 rugpjūčio 2023 11:56