Iš mokyklos suolo – ir su džiaugsmu, ir su rūpesčiu
Šiandien visose penkiose rajono gimnazijose aidi Paskutinis skambutis. Šilalės suaugusiųjų mokykloje ši šventė vyko trečiadienį.
Kaltinėnuose, Laukuvoje, Pajūryje, Kvėdarnoje Paskutinio skambučio šventė – vienintelė iškilminga proga, užbaigiant 12 metų trukusį kelią – švęsti išleistuves planuoja tik miesto gimnazistai.
Linkėdami abiturientams atrasti savo vietą gyvenime, turėti tikslų ir jų siekti, gimnazijų vadovai kalba ir apie skaudulius. Labiausiai apčiuopiamas – mokinių skaičiaus mažėjimas, paliekantis mažąsias gimnazijas ant išlikimo ribos.
Jūratė KIELĖ
„Šilalės artojo” archyvo nuotr.
Tęsinį skaitykite „Šilalės artojo“ Nr. 39