Dėl COVID-19 įmonių patirtos išlaidos pavėžėjant darbuotojus gali būti tarp atskaitymų
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad karantino dėl COVID-19 metu įmonės patirtos išlaidos dėl darbuotojų, negalinčių dirbti iš namų, vykimui į darbą ar parvykimui iš jo, taip pat ir maitinimui gali būti priskirtos leidžiamiems atskaitymams kaip būtinosios darbo saugos ir darbuotojų apsaugos išlaidos. „Kai darbdavys, siekdamas užtikrinti efektyvų darbo organizavimą, veiklos tęstinumą ir sklandumą, karantino dėl COVID-19 metu savo…
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 779 kartai
- Atnaujinta Ketvirtadienis, 04 vasario 2021 12:54