Atšaukti mokslo metus?
Rugsėjo 1-oji! Kodėl Mokslo ir žinių dienos pavadinimą rašome iš didžiosios raidės? Ne dėl to, kad taip sugalvojo „dėdės” iš Seimo ar kokie ministerijos galvočiai. Ji įaugusi mumyse – mažuose ir dideliuose, mokinukuose, studentuose ir senjoruose kaip jaunystės, džiaugsmo, žinių troškulio, neužmirštamo draugų ūžesio bei šypsenų šventė. Neužmiršiu savo sūnaus nuo jaudulio drėgno delniuko tą vaiskų rytą pakeliui į pirmą…
- Skiltis: Nuomonės
- Perskaitė: 2935 kartai