Gyventojams nerimą kelia kaupiamos atliekos
Atliekų tvarkymui keliami griežti reikalavimai, tačiau net ir gresiančios baudos ne visada užtikrina, kad jos būtų tvarkomos tinkamai ir nekeltų grėsmės aplinkai. Dėl to vis dar atsiranda vietų, kuriose ima formuotis nelegalūs atliekų kaupimo taškai. Viena tokių, šilališkių teigimu, gali tapti privatizuota buvusios Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teritorija.
Daiva BARTKIENĖ
Remigijaus ŽIAUBERIO nuotr.
Tęsinį skaitykite „Šilalės artojo“ Nr. 40