Sporto žaidynėse triumfavo miesto seniūnija
Praėjusį šeštadienį Šilalėje surengtos tradicinės XVI-osios seniūnijų sporto žaidynės subūrė 323 jų atstovus iš visų 14 rajono seniūnijų. Visą dieną sporto aikštelėse netrūko azarto, atkaklių kovų ir gerų emocijų, o stipriausios seniūnijos vardas paaiškėjo tik perskaičiavus visų rungčių rezultatus.
Šiemet aktyviausia buvo Pajūrio seniūnija – ji vienintelė subūrė komandas visoms žaidynių programoje numatytoms sporto šakoms. Tuo metu Žadeikių seniūnija savo jėgas išbandė vienoje rungtyje, tačiau aktyviai prisidėjo prie bendros sporto šventės nuotaikos.
Dalyviai varžėsi krepšinio, tinklinio, futbolo, stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo ir seniūnų trikovės rungtyse. Daugiausia komandų sutraukė vyrų parko tinklinio bei smiginio varžybos, kuriose netrūko įtemptų dvikovų ir nenuspėjamų rezultatų.
Ypatingo žiūrovų dėmesio sulaukė seniūnų trikovė. Moterų grupėje nugalėjo Traksėdžio seniūnė Regina Audinytė, antrąją vietą iškovojo Didkiemio seniūnė Vilma Kasnauskienė, trečiąją – Tenenių seniūnė Loreta Petravičienė.
Vyrų grupėje stipriausias buvo Upynos seniūnas Kęstutis Ačas, antras liko Laukuvos seniūnas Virgilijus Ačas, trečias – Kaltinėnų seniūnas Antanas Bartašius.
Didžiausia intriga laukė pasibaigus paskutinėms tinklinio rungtynėms. Iš pradžių atrodė, kad bendrosios įskaitos taurė atiteks Pajūrio seniūnijai, todėl ji ir buvo įteikta šios seniūnijos komandai. Tačiau organizatoriams dar kartą kruopščiai perskaičiavus visų rungčių taškus paaiškėjo, jog minimalia persvara nugalėjo Šilalės miesto seniūnija.
Galutinėje bendrojoje įskaitoje Šilalės miesto seniūnija surinko 54 taškus, Pajūrio seniūnija pelnė 52 taškus, o trečiąją vietą užėmė Laukuvos seniūnija su 45 taškais. Toliau išsirikiavo Tenenių ir Kaltinėnų seniūnijos su 28 taškais, Upynos (20), Traksėdžio (19), Šilalės kaimiškoji ir Didkiemio (po 15), Kvėdarnos (11), Bilionių (10), Žadeikių (8), Palentinio (7) ir Bijotų (5) seniūnijos. Organizatoriai primena, kad vienodą taškų skaičių surinkusių seniūnijų vietas lėmė iškovotų aukštesnių prizinių vietų skaičius atskirose rungtyse.
Patvirtinus galutinius rezultatus, nugalėtojų taurė buvo perduota Šilalės miesto seniūnijai.
Nors finišas buvo netikėtas ir dramatiškas, didžiausia šių žaidynių pergale tapo bendruomeniškumas. Pajūrio seniūnijos sportininkai sportiškai priėmė galutinius rezultatus ir pasveikino nugalėtojus.
Dar kartą įrodyta, jog seniūnijų sporto žaidynėse svarbios ne tik pergalės ir taškai – jos stiprina bendrystę, skatina aktyvų laisvalaikį ir suburia Šilalės rajono bendruomenę.
Šilalės sporto mokyklos inform. ir nuotr.
.png)
.png)
.png)

_1.jpg)
_1.jpg)