Ekologiniam vaikų maitinimui – kasmet daugiau paramos
Vaikų ekologinis maitinimas, šalyje plečiant trumpųjų tiekimo grandinių tinklą, kasmet sulaukia vis didesnės Žemės ūkio ministerijos paramos. Daugiau kaip du šimtai Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ugdytinių vieninteliai Tauragės apskrityje yra maitinami ekologiškais produktais. Pasak mokyklos direktorės Jurgitos Volbikienės ir maitinimo organizatorės Ievos Gečaitės, tą pasiekti mokyklai leido nuo 2021 m. rugsėjo įsitraukimas į Žemės ūkio ministerijos vykdomą vaikų ekologinio maitinimo programą…
- Skiltis: Ūkis. Verslas
- Perskaitė: 718 kartai