Sėkmė respublikinėse pirmenybėse

Praėjusį savaitgalį Vilniuje baigėsi Lietuvos veteranų krepšinio lygos organizuotos 2023–2024 m. krepšinio 3x3 pirmenybės. Jos vyko dviem turais: rudens, kuris buvo surengtas praėjusių metų lapkričio mėnesį Kar­pynės pramogų ir poilsio komplekso sporto salėje, Raseinių r., bei pavasario, vykusio Simono Daukanto gimnazijos sporto salėje, Vilniuje.

Sėkmė šiame sezone lydėjo Tauragės „trijulių“ komandą, ku­ri, suvedus rudens bei pavasario turų rezultatus, užėmė ant­rąją vietą. Res­pub­li­kos čempionais tapo Vilniaus „Silicio bio­technologijų“ koman­da, trečioji vieta atiteko Vilniaus „Perlui“, ketvirti liko kauniečiai.

Tauragės komandos garbę gynė taura­giškiai Romas Mu­zi­ke­vičius, Povilas Ni­pa­ravičius ir Juo­zas Jankevičius, šila­liškis Arūnas Ra­da­vi­čius bei Alvydas Paš­ke­vi­čius iš Pakruojo.