Šilalės rajono gyventojai tvarkydami nuotekas dar turi pasistengti
Švarus geriamasis vanduo yra gyvybiškai svarbus gyvenimo kokybei, todėl būtina užtikrinti, kad kiekvienas žmogus gautų jį geros kokybės ir saugų vartoti. Deja, ne visos susidariusios nuotekos surenkamos centralizuotai, ir vis dar yra gyventojų, kurie nėra įsirengę jų valymo įrenginių ir nevalytas nuotekas išleidžia į gruntą ar šalia esantį vandens telkinį. Dar reikia pasistengti Įgyvendinant Miesto nuotekų valymo direktyvą, siekiama, kad…
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 785 kartai
- Atnaujinta Penktadienis, 29 spalio 2021 11:06