Mokytojai į užtarnautą poilsį neskuba
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Šilalės savivaldybei skyrė perpus mažiau lėšų mokytojų skaičiaus optimizavimui nei buvo prašoma. Savivaldybės administracijos duomenimis, šiemet į užtarnautą poilsį ketino išeiti 15 pedagogų, tačiau kai kurių planai per vasarą pasikeitė. Daiva BARTKIENĖ Algimanto AMBROZOS nuotr. Tęsinį skaitykite „Šilalės artojo“ Nr. 65
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 608 kartai
- Atnaujinta Pirmadienis, 30 lapkričio -0001 01:41