Paskutinio skambučio šventė – ir tradicinė, ir kitokia
Penktadienį daugiau nei 200 Šilalės rajono mokyklų abiturientų nuskambėjo Paskutinis skambutis. Kai kuriems – tik simbolinis, nes ir paskutinė pamoka, ir susitikimas su klasės draugais dėl paskelbto karantino vyko nuotoliniu būdu. Tačiau šventė įvyko, ir neįprastas jos turinys tik dar labiau paryškino jaunimo sugebėjimą prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių. Neįprasti mokslo metai – neįprasta ir jų užbaigimo šventė, pareikalavusi kitokio…
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 4388 kartai
- Atnaujinta Antradienis, 26 gegužės 2020 09:31