Politikai dar sykį svarstys regiono strategiją
Šilališkių noras pasirodyti gudresniems už kitas apskrities savivaldybes skaudžiai atsirūgo – Tauragės, Jurbarko ir Pagėgių merams pasirašius susitarimą įgyvendinti „Tauragė+“ strategiją, Šilalė liko nuošalyje. Tai privertė rajono valdžią sukrusti, tačiau nei vizitas į Vidaus reikalų ministeriją, nei kelias valandas trukusi nuotolinė vaizdo konferencija su apskrities merais, padėties nepakeitė. Apsispręsti dėl dalyvavimo bendrame projekte turės Šilalės savivaldybės taryba. Daiva BARTKIENĖ Algimanto…
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 1315 kartai
- Atnaujinta Pirmadienis, 30 lapkričio -0001 01:41