Vyresniems žmonėms rekomenduojama ir toliau likti namuose
Pritarus pirmajam karantino švelninimo etapui, kuriuo leista dirbti ne maisto prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą tiesioginį įėjimą iš lauko ir galinčioms reguliuoti pirkėjų srautą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad rizikoje esantiems žmonėms ir toliau reikėtų vengti lankytis prekybos vietose. Tai reiškia, jog ir toliau senjorams galioja rekomendacija iš namų eiti tik būtinais atvejais, kai maistu ar vaistais negali pasirūpinti artimieji…
- Skiltis: Naujienos
- Perskaitė: 2976 kartai
- Atnaujinta Pirmadienis, 30 lapkričio -0001 01:41