Lengvaatlečių pergalės

Kasmetinėse lengvosios atletikos vaikų, jaunučių ir jaunių „Žemaitijos taurės“ varžybose Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos sportininkai, vadovaujami trenerio Severino Čėsnos, puikiais rezultatais užbaigė žiemos sezoną ir grįžo su taurėmis.

Lengvaatle­čiai pagerino net du nuo seno gyvavusius gim­­nazijos rekordus. Vienas jų – Er­nestos La­zaus­kaitės, ku­ri ru­tulio stūmimo rungtyje įran­kį nustūmusi net 13,17 m, tapo nugalėtoja. Toje pačioje rungtyje antrąją vietą už­ėmė Emilija Ar­mo­naitė (11,07 m).

Antrąjį gimnazijos rekordą pasiekė šuolininkė į tolį Aistė Mižutavičiūtė. Geriausiu bandymu ji nušoko 4,99 m. Tai lėmė Aistei nugalėtojos vardą.

Trišuolio varžybose mūsų gimnazijai atstovavo Gabrielė Kasputytė. Mergina geriausiu savo bandymu nušoko 9,53 m ir užėmė trečiąją vietą.

Sprinto rungtyje dalyvavusi Au­gus­tė Mižutavičiūtė 60 m distanciją įveikė per 8:74 min. ir bendroje įskaitoje liko penkta.

1000 m bėgime varžęsis Eligijus Ka­tauskas distanciją baigė per 3:28 min. ir taip pat buvo penktas.

Berniukų-jaunučių rutulio stūmimo rungtyje nenugalimas buvo mūsų gimnazistas Evaldas Katauskas, rutulį nusviedęs 12,81 m ir iškovojęs pirmąją vietą.

Taip pat labai džiaugiamės ir jaunesnių gimnazijos atstovų pasiekimais. Rutulio stūmimo rungtyje šauniai pasirodė Justas Ašmonas (11,82 m), užėmęs antrąją vietą, bei Smiltė Tri­mirkaitė (8,54 m), bendroje įskaitoje pelniusi penktąją vietą. 600 m bėgime šeštą rezultatą pademonstravo jauniausias mūsų gimnazijos sportininkas Rojus Tri­mirka (1:55 min.).