Penkios nuotykių dienos
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo vasaros poilsio programoje „Minčių restauracija 2026“. Šis laikas buvo kupinas įdomių edukacijų, pažintinių išvykų, naujų patirčių ir nepamirštamų įspūdžių. Pirmąją stovyklos dieną mokiniai kartu su socialine pedagoge Jurgita Rumšiene ir mokinio padėjėja Egle Bagdoniene vyko į Gintauto Grikaičio bitininkystės ūkį. Senoje, jaukioje kaimo sodyboje stovyklautojus pasitiko bityno šeimininkai, supažindinę su bičių pasauliu…
- Skiltis: Jaunimo kertelė
- Parašė Redakcija
- Perskaitė: 126 kartai