„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Talento ir darbštumo derinys

Dar nespėjome pamiršti Kvėdarnos Kazimiero Jau­niaus gimnazijos moksleivio Viktoro Urbio pergalės res­publikiniame mokinių meninio skaitymo konkurse praėjusiais metais, kai sužinojome dar vieną naujieną. Balandžio pradžioje Viktoras antrus metus iš eilės tapo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinio turo nugalėtoju. Jį ruošė lietuvių kalbos mokytoja Ligita Bud­riuvienė.

Viktoras kūrybiškumu bei talentu išsiskiria ne tik mūsų mokykloje. Praėjusių metų pabaigoje, aplenkęs daug gabių mokinių iš visos Lietuvos, jis tapo jaunųjų kompozitorių konkurso „Musica Vera“ nugalėtoju. Kiek anksčiau užėmė antrąją vietą Na­cionaliniame moksleivių muzikos kūrinių konkurse „Mano nata“. Kartu su bendraklasiu Viliumi Grikšu bei mokytoja L.Budriuviene lai­mėjo „Grand prix” apdovanojimą tarptau­tiniame muzikos ir au­diovizualinio meno kon­kurse-festivalyje „Dai­na.lt“. Džiaugiamės, kad Viktoras garsina gimtąją Kvėdarną bei Kazimiero Jauniaus gim­naziją.

Labiausiai žavi šio vai­kino entuziazmas, darbš­tumas, sau ir aplinkiniams keliami aukšti reikalavimai, atsakomybės jausmas, at­kak­­lumas, siekiant tikslo. Jis aktyviai dalyvauja, organizuojant mokyklos bei miestelio bendruomenės renginius, yra geras draugas, pasiruošęs padėti kitam.

„Viktoras yra vienas iš mū­sų gimnazijos mokinių bend­ruomenės lyderių. Jį galima laikyti pavyzdžiu ne tik paaugliams bei jaunimui, bet ir dažnam suaugusiam žmogui. Jo pasiekimai įrodo, jog, daug ir sistemingai dirbant, įmanoma nuveikti gausybę naudingų bei įdomių darbų, jog talento ir darbštumo derinys jau ankstyvoje jaunystėje duoda gerą derlių. Kiekvienas mokytojas, pri­si­dėjęs prie šio talento puoselėjimo, patiria didžiulį pasitenkinimą savo darbu ir vis iš naujo patiki pedagogo darbo prasmingumu“, - teigia gimnazijos direktorė Loreta Po­ciuvienė.

Viktoras - abiturientas. Lin­kime jam sėkmingai įveikti finišo tiesiąją: baig­ti gimnaziją ir įgyvendinti visas savo svajones.

Vygantė TILMANTAITĖ, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos I ag klasės mokinė, „kraštomanė“

Atnaujinta Antradienis, 26 Balandis 2016 09:43