Dalyvavome gausiai

Tradiciniame, jau 11-ajame, „Bėgime ap­link Pajūrį” buvo renkamos lėšos skurstantiems Zambijos ir Lietuvos vaikams paremti.

Sulaukėme bėgimo entu­zias­tų iš Ši­lutės Žemaičių Nau­miesčio, Kalti­nė­nų Alek­sand­ro Stulginskio gimnazijų, Ma­­­žeikių bei Šilalės sporto mokyklų, Pagramančio pag­rin­dinės mokyklos, Šilalės Da­riaus ir Girėno progimnazijos (jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų ko­manda), Šilalės krašto neįgaliųjų sąjungos bei pavienių asmenų iš įvairių Lietuvos kampelių. Dalyviai varžėsi 1 km, 3 km ir 8 km nuotoliuose.

Gvidas Tauroza 8 km trasą įveikė per 26 min. 59 sek., Aneta Jacukevič iš Vilniaus ra­jono tą patį atstumą nubė­go per 32 min. 35 sek. Pa­jū­riškė Estela Kovaliovaitė 3 km įveikė per 12 min. 14 sek. Ge­riausią rezultatą šioje distancijoje pademonstravo G. Tau­roza – 9 min. 08 sek.

Šie bėgikai ir tapo nugalėtojais, jie apdovanoti Pajūrio seniūnės, LKSKA „Ne­munas“ ir Šilalės mero taurėmis bei piniginiais prizais.