Žemaitijos krašto krepšinio veteranai finišavo Tauragėje

Nugalėtojai tauragiškiai (žalia apranga) ir antros vietos laimėtojai šilutiškiai Nugalėtojai tauragiškiai (žalia apranga) ir antros vietos laimėtojai šilutiškiai

Tauragėje finišavo IX-asis Žemaitijos krašto krepšinio veteranų turnyras LSD „Žalgiris“ taurei laimėti, kurį organizavo sporto klubas „Apskritis“. Tai tradicinis turnyras, kuris startuoja rudenį, spalio mėnesį, ir finišuoja pavasarį, balandį.

2021–2022 m. sezono turnyre dalyvavo 6 komandos: Jurbarko „Nemunas“, Šakių „Vėjas“, „Šilutės šamai“, Šilalės „Autoniukas“, „Tauragės senjorai“ bei Tauragės „Senvagė“. Pirmiausia varžybos vyko dviem ratais, komandos žaisdavo namuose ir išvykoje. Finaliniame etape joms dar kartą teko rungtyniauti dėl galutinio vietų nustatymo bei patekimo į stipriausiųjų ketvertą. Dėl trečiosios vietos varžėsi Šakių „Vėjas“ ir Šilalės „Autoniukas“. Nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo, kurį sėkmingiau sužaidę laimėjo šakiškiai rezultatu 70:63. Prieš prasidedant finalinėms rungtynėms, vyko tritaškių mėtymo konkursas, į kurį kiekviena komanda delegavo po 2 atstovus. Ir šios rungties nugalėtojui nustatyti tarp V. Skurdelio iš „Tauragės senjorų“ bei „Šilutės šamų“ atstovo M. Budriko prireikė papildomos metimų serijos. Nugalėjo šilutiškis.

Įtempta, bekompromisė kova užvirė dėl turnyro nugalėtojų vardo. Rezultatas keitėsi tai vienos tai kitos komandos naudai. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę Tauragės „Senvagės“ krepšininkai rezultatu 76:75 sunkioje kovoje įveikė „Šilutės šamus“.

Galutinė komandų rikiuotė tokia: turnyro nugalėtojai – Tauragės „Senvagė“; antroji vieta – „Šilutės šamai“; trečioji – Šakių „Vėjas“ Ketvirtoje liko Šilalės „Autoniukas“, penktoje – „Tauragės senjorai“, šeštoje – Jurbarko „Nemunas“.

Turnyro MVP – tauragiškis E. Žemgulis, kuris gavo prizą ir kaip daugiausiai taškų pelnęs žaidėjas per visą turnyrą. Naudingiausi žaidėjai pripažinti: Tauragės „Senvagė“ – T. Maurius, „Šilutės šamai“ – M. Budrikas, Šakių „Vėjas“ – T. Krunkaitis, Šilalės „Autoniukas“ – V. Kėbla, „Tauragės senjorai“ – R. Ramanauskas, Jurbarko „Nemunas“ – N. Janavičius.