„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

„Tele2 Power Pack“ – paslaugų paketas pritaikytas, nuotoliniam darbui

Užsitęsęs karantinas tapo dideliu ir sudėtingu iššūkiu verslui. Kad dirbti nuotoliniu būdu būtų paprasčiau ir lengviau, „Tele2” siūlo išbandyti specialų „Power Pack“ išmanių paslaugų paketą, idealiai sukomplektuotą nuotoliniam darbui.

Viskas viename

Paskelbus karantiną, įmonėms kilo daugybė buitinių ir techninių klausimų, kaip užtikrinti tinkamas darbo sąlygas savo darbuotojams, kokia įranga pasirūpinti ar kaip garantuoti kokybišką interneto ryšį, peradresuoti fiksuoto ryšio ar sergančio bei atostogaujančio darbuotojo skambučius dirbantiems kolegoms ir neprarasti svarbių klientų.

Didžiąją dalį šių problemų išsprendžia vienas paprastas ir ypač lankstus „Power Pack“ paketas, kuris apjungia verslui pačias reikalingiausias išmaniąsias paslaugas: neribotus pokalbių ir interneto planus, išmanųjį skambučių valdymą, laisvą internetą biurui ar namams bei nuolaidas naujausiai įrangai.

Išmanus skambučių valdymas

Planą karantino metu išbandę klientai džiaugiasi, kad pasirinkę „Power Pack“, už patrauklią kainą gavo visą paketą išmanių sprendimų, kurie padeda jiems patobulinti kasdienius verslo procesus.

Klientų pamėgta ir puikiai vertinama šio paketo dalis yra ir išmanusis skambučių valdymas, kuris leidžia lengvai valdyti įmonės skambučius be jokios papildomos įrangos bei diegimo mokesčio.

Edukacinės rinkos lyderio „Kalba.lt“ pardavimų vystymų ir plėtros vadovas Jonas Tiapkovas džiaugiasi, jog karantino metu perkėlus visą savo veiklą darbui nuotoliniu būdu ir įdiegus išmanaus skambučių valdymo sprendimą tiesiogiai su klientais bendraujantiems darbuotojams, jiems pavyko padidinti darbo produktyvumą ir sumažinti praleistų skambučių skaičių.

Didžiausio namų elektroni­kos prekybos tinklo „Topo centras“ generalinis direkto­rius Remigijus Štaras taip pat įsitikino, kad su išmanaus skambučių valdymo įrankiu galėjo ypač greitai sujungti geriausius savo ekspertus skirtinguose miestuose, kurie konsultavo namų elektroniką besirenkančius pirkėjus.

Vairavimo mokymų įmonės „Rigveda“ komercijos direktorė Gerda Kriščiūnaitė-Krocienė buvo nustebinta greitu paslaugos pajungimu: „Išmanus skambučių valdymas buvo įjungtas vos per pusvalandį – taip greitai buvo išspręsta skambučių suvaldymo iš 26 skirtingų filialų visoje Lietuvoje problema“.

3 mėnesiai nemokamų „Power Pack“ paslaugų

Reaguodamas į užsitęsusį karantiną, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visiems savo verslo klientams leis net 3 mėnesius nemokamai naudotis „Power Pack“ išmanių paslaugų paketu. Šis pasiūlymas taip pat galioja ir naujiems operatoriaus klientams, paketą.

„Tris mėnesius kiekvienam savo verslo klientui suteiksime galimybę nemokamai naudotis idealiai nuotoliniam darbui sukomplektuotu paslaugų paketu“, – sako Lukas Mulevičius, „Tele2“ marketingo verslo klientams vadovas.

Pasiūlymas galioja, užsisakius planą 24 mėn. . Orientacinės „Power Pack“ planų kainos prasideda nuo 7,63 Eur/mėn. su 6 GB interneto duomenų iki 14,83 Eur/mėn. su neribotais duomenimis (kainos be PVM).

Sužinoti daugiau apie „Power Pack“ planus verslui galima https://tele2.lt/verslui/planai-power-pack.

Kilus klausimų, kviečiame su­sisiekti su savo „Tele2” vers­lo vadybininku, skambinti bendra verslo linija 1885 arba apsilankyti išmanioje savitarnoje https://mano.tele2.lt/.

Jovita JARUTIENĖ

Atnaujinta Trečiadienis, 22 Balandis 2020 15:53