„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4,50 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Ieškomi keturkojo šeimininkai

Šiandien į „Ši­lalės arto­jo“ re­­dak­ciją paskam­binęs ši­la­­liš­kis Gin­tau­tas Jog­mi­nas informavo, kad prieš 2 dienas į jo namų kiemą Dariaus ir Gi­rė­no gatvėje atklydo gražus didelis šuo. O, pasak vyriškio, paprašius duoda leteną ir visada pašauktas parbėga.

„Aš jį pašėriau, daviau vandens. Ir jis niekur nebeina. Tačiau neturiu sąlygų jį laikyti – kiemas neaptvertas, baisu, kad ko nenutiktų. Nors šuo yra draugiškas, bet, išbėgęs į gatvę, gali pakliūti po mašina. Išvaikė iš aplinkinių kiemų visas kates. Jei jį kas nors čia atvežė ir išmetė, tuomet tikrai keista, kas galėjo pasielgti su tokiu geru šunimi“, – kalbėjo šilališkis.

Šilalės savivaldybės sanitarijos inspektorė Vita Mon­kevičienė paaiškino, kad ne­prižiūrimais šunimis rūpinasi Tauragėje dirbantis veterinarijos gydytojas Tomas Bar­tušis.

„Su juo yra sudaryta beglobių gyvūnų gaudymo sutartis. Todėl mes jį iškviesime, ir šunimi bus pasirūpinta. Praėjus 2 savaičių karantino laikotarpiui, bus ieškoma gyvūnui naujų šeimininkų“, – sakė V. Monkevičienė.

Tikėtina, jog šio keturkojo šeimininkai yra šilališkiai. Jei vis dėlto šuo nebuvo išmestas, o iš namų paspruko pats, tuomet kviečiame savo augintinio netekusius žmones atsiliepti kuo greičiau. Kol kas jį priglaudęs G. Jogminas geraširdiškai sutiko keturkoju pasirūpinti dar keletą dienų, nes tikisi sulaukti tikrųjų šeimininkų. Jam reikėtų skambinti tel. (8-621) 8-58-00. O jeigu tikrieji savininkai neatsiras, galbūt yra žmonių, kurie norėtų paimti sveiką ir gražų šunį.

Morta MIKUTYTĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 13 balandžio 2017 12:07