„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Tarptautiniai „Naktišokiai“

Gegužės 12-ąją Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko tarptautinė liaudiškų šokių vakaronė „Naktišokiai". Į ją buvo sukviesti visi – tiek jaunesnių, tiek vyresnių klasių mokiniai bei jų tėveliai, seneliai ir visi pajūriškiai.

Prieš keletą savaičių 5-8 bei I-IVg klasių seniūnai burtų keliu sužinojo, kokius šokius kiekvienai klasei teks parengti. Visi uoliai ruošėsi: kas aktų salėje, kas auklėtojos klasėje, kas lauke, prie stadiono. Pasiruošimas davė vaisių. Šventės metu visos klasės ne tik puikiai atrodė, bet ir pasirodė. Turbūt linksmiausia dalis – kviesti šokti žiūrovus. O norinčiųjų pamiklinti kojas prisirinko pilnas gimnazijos kiemelis.

„Naktišokiai“ ypač patiko „Erasmus+“ projekto dalyviams iš užsienio, kurie ne tik noriai trypė mūsų liaudiškus šokius, bet ir patys parodė, ką moka. Tai buvo puiki proga pažinti Turkijos, Vengrijos, Čekijos, Ispanijos, Lenkijos šokių „virtuvę“.

Šventės metu grojo Tarvydų parko kapela, vadovaujama Kęstučio Tarvydo, liaudiškus šokius buvo paruošęs ir Pajūrio liaudies šokių kolektyvas „Rateliuks". Vakaronę vedė II bg klasės mokiniai Ovidijus Lenkšas ir Ernestas Rumšas, o muzikinius pasirodymus atliko Rugilė Daukšytė, Augustinas Mažutis, Justina Giedraitytė, Robertas Matevičius bei Ieva Krušaitė.

Tarptautinė liaudiška vakaronė „Naktišokiai“ paliko labai gerą įspūdį ne tik mums, gimnazijos šeimininkams, tėveliams, bet ir „Erasmus+“ projekto svečiams. Tikimės, jog ši šventė taps tradicine mūsų gimnazijoje. Dėkojame visiems, prisidėjusiems, kad vakaronė būtų smagi.

Gabija BREITERYTĖ, II ag klasės mokinė  

Jurgita RUMŠIENĖ, socialinė pedagogė

naktisokiai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 20 gegužės 2016 14:54