„Šilalės artojas“ Jums siūlo prenumeruoti laikraštį pdf. formatu tiesiai į Jūsų el. paštą. 1 mėn. kaina – 4 Eur.
Susisiekite su redakcija el. paštu: redakcija@silalesartojas.lt
arba tel. (8-449) 74195, (8-699) 67384

Paskutinis skambutis nuaidėjo ir Kvėdarnos abiturientams

Praėjusį penktadienį Šilalės rajone paskutinis skambutis aidėjo paskutinį kartą šiais metais – vėliausiai jį išgirdo Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos abiturientai. Visiems kitiems šiemet mokyklas baigian­tiems jaunuoliams jis skambėjo savaitę anksčiau.

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė sako, kad šiųmetė laida yra 14-oji, o jei skaičiuotume ir vidurinės mokyklos lai­kus – 68-oji.

„Tai – viena gausiausių laidų: tiek daug abiturientų pastaraisiais metais nebuvo ir, deja, nenusimato ateityje. Mokyklą palieka dvi klasės, iš viso 43 mokiniai, tarp kurių – ir mokyklos prezidentas Augustinas Gečas. Jis yra tarsi visos šiųmetės laidos simbolis: atsakingas, gebantis derinti mokslą su laisvalaikiu, pomėgiais bei pagalba tėvams ūkyje. Beje, ši laida išsiskiria tuo, kad yra labai sportiška bei muzikali, turime daug aktyviai šiomis veiklomis užsiimančių entuziastingų ir atsakingų  jaunuolių“, – džiaugiasi gimnazijos direktorė.

L. Pociuvienė tikisi, jog brandos egzaminai nebus nė vienam didelė kliūtis, siekiant užsibrėžtų tikslų.

„Žinoma, yra ir silpniau besimokančių, su kuriais mokytojai, dirbdami nuo­toliniu būdu, turėjo daug darbo. Šie moks­lo metai iš pedagogų bei mokinių pareikalavo daugiau pastangų nei įprastai. Tačiau tikiuosi, kad egzaminų rezultatams nuotolinis mokymasis nepakenks – jie turėtų būti panašūs kaip ir ankstesniais metais“, – sako gimnazijos vadovė.

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

 

Atnaujinta Antradienis, 01 birželio 2021 08:13