Teneniškiai išpildė kunigo norą

Likus vos savaitei iki Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, Te­neniuose, greta Šv. Barboros bažnyčios, atsirado ka­lėdinė Betliejaus prakartėlė. Įrengti ją visada svajojo neseniai Amžinybėn išėjęs parapijos klebonas kun. Mykolas Pet­rauskas.

Prakartėlės idėja bei įrengimu rūpinosi Tenenių seniūnija, prie šios idėjos įgyvendinimo prisijungė daug gyventojų.

„Kažkada kun. M. Petrauskas prasitarė, jog Teneniuose, šalia bažnyčios, norėtų įrengti Prakartėlę. Deja, likimas jam neleido šios svajonės išpildyti. Todėl, prisiminę kunigo norą ir norėdami jį pagerbti, šią idėją įgyvendinti nusprendėme mes. Ėmėme domėtis, kur galėtume įsigyti skulptūrų, o radę ir užsakę, pradėjome ieškoti rėmėjų. Labai džiaugiamės, kad Tenenių parapijos žmonės noriai prisidėjo prie šios gražios minties įgyvendinimo. Dabar prie Betliejaus prakartėlės parymoti galės ne tik parapijiečiai, bet ir miestelio svečiai“, - sakė Tenenių seniūnė Loreta Petravičienė.

Pasak seniūnės, tokių prakartėlių Tauragės apskrities miestuose bei miesteliuose yra nedaug. O mūsų rajone ji tikriausiai vienintelė.

„Džiaugiamės, kad vieni pirmųjų įsirengėme tokią vietą, ir tikimės šiuo darbu įkvėpti kitus. Betliejaus prakartė­lės įrengimas ne tik suvienijo mūsų bendruomenę, bet ir sustiprino pakilias nuotaikas, belaukiant šventų Kalėdų bei Naujųjų metų“, - džiaugėsi L. Pet­ravičienė.

Tenenių seniūnija dėkoja visiems, prisidėjusiems prie gražios idėjos įgyvendinimo, ir kviečia rajono žmones apsilankyti Teneniuose.

Milda PETRAVIČIŪTĖ

AUTORĖS nuotr.

 

Atnaujinta Antradienis, 03 sausio 2017 09:38