Sukvietė tradicinė šventė

Pati gamta tarsi pagerbė mamas – šilta buvo ne tik sieloje nuo gražių žodžių, bet ir dangus pasiuntė išskirtinai malonią pa­vasarišką dieną. Dar penktadienį bend­ravimo šiluma dalijosi Vingininkų bei ap­linkinių kaimų gyventojai, susirinkę į jau antrus metus seniūnaitės Alvydos Urbo­nienės iniciatyva rengiamą koncertą „Tau, mamyte“, skirtą Motinos dienai.

Pasveikinusi visas jausmingomis eilėmis, Alvyda pakvietė pagerbti tylos minute Anapilin išėjusias mamas, močiutes, seseris, dukras. Gražių žodžių susirinkusioms negailėjo ir renginio vedėja Viktorija bei seniūnas Stasys Lidžius. Graudino ir jautrino moterų vokalinio ansamblio „Sidabro gija“ atliekamos dainos apie bran­giausio žmo­gaus motulės besąly­gišką meilę, gy­ve­nimo išmintį. Abejingų nepaliko sesučių Ugnės ir Emos pasirodymas. Apie 40 mamų rankose pražydo gėlių žiedai.

Po koncerto niekas neskubėjo namo. Prie suneštinių vaišių stalo netrūko šurmulio – šventės vedėja Viktorija visus įjungė į žaidimus, ratelius, minė mįsles.

A. Urbonienė džiaugiasi, kad į vakaronę kasmet susirenka vis daugiau žmonių, kad moterys darosi aktyvesnės – jos nori sueiti draugėn, pasikalbėti, pasidalinti ne tik rūpesčiais, bet ir patirti džiaugsmo akimirkų.

Alvyda dėkinga Šilalės kaimiškajai seniūnijai bei visoms moterims, vienaip ar kitaip padėjusioms rengiant šventę.

Eugenija BUDRIENĖ

Nuotr. iš A. URBONIENĖS albumo

Atnaujinta Antradienis, 16 gegužės 2017 09:19