Pajūrio seniūnija antrą kartą iškovojo stipriausios vardą

Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias sporto ren­ginys, apimantis ne tik plačiausią šalies geografiją, bet ir sukviečiantis gyventojus reguliariai sportuoti ir to­kiu būdu didinti savo fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Tokias seniūnijų sporto žaidynes jau 10 metų organizuoja Šilalės sporto mokykla. Šiemet jos vyko Pajūrio seniūnijoje, o tarpusavyje varžėsi 14 komandų. Pajėgiausios pateko į antrojo etapo varžybas, kurios rengiamos Jurbarko savivaldybėje. Dėl patekimo į finalines kovas susigrums ne tik šeimininkų, bet ir Mažeikių, Plungės, Tauragės, Tel­šių bei Pagėgių savivaldybių komandos. O iškovojusios šioje zonoje I-III vietas pateks į finalines varžybas, kurios rugsėjo 16 d. vyks Jonavoje.

X-osiose Šilalės rajono seniūnijų sporto žaidynėse dalyviai jėgas išmėgino aštuoniose rungtyse (krepšinio, tinklinio, smiginio, stalo teniso, futbolo, virvės traukimo, šaškių ir šachmatų).

Didžiausio susidomėjimo laukta krepšinio (3x3) varžybose. Deja, tiek vyrų, tiek senjorų grupėje dalyvavo šešios seniūnijos, o moterų komandas tesubūrė keturios. Vyrų amžiaus grupėje 20-40 m. ir 41+ kovos vyko pogrupiuose. Vėliau komandos žaidė pusfinalių ir finalinius susitikimus. 41+ grupėje nenugalimi buvo Bilionių seniūnijos vyrai, o vyrų 20-40 m. grupėje nugalėtoja tapo Šilalės miesto komanda.

Moterų krepšinio (3x3) var­žybos sulaukė mažesnio populiarumo, nes rungėsi tik keturios komandos. Visos dvikovos vyko atkakliai ir tik sėk­mės pritrūko Laukuvos seniūnijos komandai, kad ji taptų žaidynių čempione. Surinkusios vienodai taškų su Pajūrio krepšininkėmis, laukuviškės turėjo tenkintis ant­rąja vieta, kadangi tarpusavio susitikimo santykis palankesnis buvo pajūriškėms.

Smiginio varžybose, kur pirmąją vietą iškovojo šeimininkai, taip pat dalyvavo 13 seniūnijų. Prie taikinių geriausiai sekėsi Pajūrio, Laukuvos ir Bijotų sportininkams.

Prie šaškių ir šachmatų lentų vėl nenugalimi buvo Pajūrio šachmatininkai bei šaškių profesionalai iš Kvėdarnos, tinklinio varžybose, kaip ir praėjusiais metais, Šilalės rajonui tolesnėse kovose atstovaus Šilalės miesto moterų bei Pajūrio vyrų tink­linio komandos.

Tiek virvės traukimo, tiek fut­bolo susitikimuose sen­sa­ci­jų nesulaukta. Šilalės miesto galiūnai virvės traukimo rungtyje bei futbolininkai, neužleidę lyderių pozicijos, šiemet taip pat atstovaus savo seniūnijai kituose etapuose.

Susumavus visų rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad X-ųjų Šilalės rajono savivaldybės se­niūnijų sporto žaidynių nugalėtoja tapo Pajūrio seniūnija, surinkusi 82,5 taško. Šilalės miesto seniūnijos komanda (73,5 tšk.) užėmė antrąją vietą, o nuo jos atsilikusi vos 14 taškų trečia liko Laukuvos seniūnija (68,5 tšk.). Pagal varžybų nuostatus, šiame etape svarbiausios buvo kiek­vienos sporto šakos varžybos, nes į finalą vyks tik rungčių nugalėtojai.

Šilalės sporto mokyklos inform.

Atnaujinta Penktadienis, 16 birželio 2017 10:42