Sutvarkė ir pamiršo?

Mūsų valdininkai nuolat giriasi įgyvendinamais projektais, kurie gražina gyvenamąją aplinką. Niekas nesiginčija, kad jų reikia. Deja, nereti atvejai, kai vieta, į kurią investuojama dešimtys ar net šimtai tūkstančių eurų, po metų ar pusmečio paliekama likimo valiai. Ir tada jau ima atrodyti, jog visas tas projektas buvo skirtas vien tam, kad būtų galima tik įsisavinti lėšas...

Būtent tokią nuomonę išsakė praėjusią savaitę į „Šilalės artojo“ redakciją paskambinusi Žadeikių seniūnijos gyventoja. Ji kvietė atvažiuoti į Žadeikius ir pasižvalgyti po neseniai atnaujintą Šventų parką. Pasak žadeikiškės, visos investicijos dabar apžėlusios kiaulpienėmis, per kurias nesimato nei brangios estrados aikštelėje, nei suoliukų.

„Kodėl išgražintas parkas dabar taip apleistas, galima tik spėlioti. Bet labai apmaudu ir pikta, jog vos prieš metus valdžia, skyrusi nemažai lėšų jam sutvarkyti, šiemet jį jau pamiršo. Žinoma, nėra seniūno, nėra ir šeimininko, kuris tuo pasirūpintų. Tačiau jei ir nesiseka jo surasti, kažkas vis tiek turėtų būti atsakingas už tvarką, o šitaip apleisti kaimo negalima.

Be to, įvairių sričių specialistai nuolat primena, jog parkai, skverai, aikštelės turi būti sistemingai nušienaujami ir dėl pavojaus sveikatai – pasivaikščiojęs po tokius žolynus, gali grįžti nešinas erkėmis“, - įsitikinusi moteris.

Primename, kad Žadeikių k. Šventų parkas buvo gražinamas už paskolą, kurią pernai investiciniams projektams įgyvendinti ėmė Šilalės savivaldybė. Praėjusių metų liepos 30 d. savivaldybės tarybos sprendimu, sutvarkyti parką taip, jog jis tiktų rekreacijai ir, anot valdininkų, „turiningo laisvalaikio praleidimui“, buvo numatyta 22 tūkst. 320 eurų. 

Angelė BARTAŠEVIČIENĖ

supynes2supynes

Atnaujinta Antradienis, 24 gegužės 2016 09:48