Įžūlių chuliganų siautėjimas baigėsi skaudžia nelaime

Šeštadienio pavakarę policija sulaukė gyventojų skundų, kad po Kaltinėnų apylinkes važinėja automobilis be valstybinių registracijos numerių, o jo ekipažas kabinėjasi prie žmonių. Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė, į pranešimą reagavę pareigūnai nurodytoje vietoje mašinos jau nerado, tačiau netrukus, apie 16.50 val., liudytojų apibūdinimus atitinkantį automobilį jie pastebėjo Pagrybio kaime.

Deja, pareigūnų nurodymui sustoti mašinos vairuotojas nepakluso. Be valstybinių re­gistracijos numerių važiavęs sidabrinės spalvos „Ford Mon­deo“ padidino greitį ir nulėkė tolyn. Pareigūnai pradėjo pažeidėjų gaudynes. Veiksmo filmų scenarijų primenanti kelionė baigėsi už kelių kilometrų. Automobilis, pravažiavęs žvyrkelyje, dauboje, esantį tiltą, tapo nevaldomas, kelis kartus vertėsi bei trenkėsi į medžius. Vairuotojas (gim. 1992 m.) smūgio metu iš mašinos iškrito be sąmonės, keleivis liko sąmoningas. Kaip paaiškėjo, prie „Fordo“ vairo sėdėjęs jaunuolis neturėjo teisės vairuoti, o jo bičiulis (gim. 1994 m.) buvo stipriai apsvaigęs – alkoholio matuoklis parodė 2,6  promilės girtumą. Tačiau net ir po pražūtingu galėjusiu tapti skrydžio keleivis, policijos duomenimis, elgėsi labai įžūliai, agresyviai. Jis išgabentas į Šilalės rajono ligo­ninę. Tikriausiai ne be reikalo sakoma, jog dažniausiai girtų nė velnias neima. Vaikinas atsipirko smulkiais sumušimais ir po medikų apžiūros buvo išleistas gydytis į namus.

Deja, daug blogiau baigėsi mašiną vairavusiam jo draugui. Neaišku, ar ir jis buvo apsvaigęs nuo alkoholio, mat dėl patirtos politraumos jaunuolis skubiai išgabentas į Klaipėdos ligoninę. Jo būklė labai sunki.

Apžiūrėję „Ford Mondeo“, pareigūnai jo salone rado nemažai tuščių alaus skardinių bei nusuktus automobilio vals­tybinius registracijos numerius. Policija dar aiškinasi, ar pažeidėjai turėjo mašinos dokumentus. 

Birutė PALIAKIENĖ

15 min. nuotr.

avarija

 

Atnaujinta Antradienis, 17 gegužės 2016 09:09