Kur dėti nebetinkamas naudoti padangas?

Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Prasidėjus sezoniniam padangų keitimui, automobilių savininkams kyla klausimas, kur dėti senas, naudoti nebetinkamas padangas. Primename, kad į Šilalės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę iš gyventojų nemokamai priimamos 5 lengvųjų automobilių padangos per metus vienai transporto priemonei. Pristatant atliekas į minėtą aikštelę, būtina turėti transporto priemonės registracijos liudijimą.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras prašo gyventojų neteršti aplinkos ir nemesti senų padangų į bendrus komunalinių atliekų konteinerius ar šalia jų, taip pat nepalikti padangų bei kitų atliekų  pakelėse, pamiškėse.

Juridiniai asmenys padangų atliekas privalo atiduoti jas tvarkančiai įmonei pagal padangų atliekų perdirbimo ir panaudojimo rašytinę sutartį. Juridiniai asmenys dėl padangų bei kitų atliekų tvarkymo gali kreiptis į UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrą dėl sutarčių sudarymo.

Daugiau informacijos apie į Šilalės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę priimamas atliekas rasite internetinėje svetainėje www.uabtratc.lt.

Šilalės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelės adresas: Pilies g. 3, Vingininkų k., Šilalės r.

Darbo laikas: antradienį - penktadienį -  nuo 8.15 val. iki 18 val.; šeštadienį - nuo 9 val. iki 13 val.; sekmadienis ir pirmadienis - nedarbo dienos. Pietų pertrauka - 12-12.45 val.

Išsamesnė informacija apie atliekų tvarkymą teikiama tel. (8-446) 7-18-72. Aikštelės darbuotojo tel. (8-655) 0-91-31.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro inform.

Atnaujinta Pirmadienis, 07 lapkričio 2016 12:36