DAROM ir EINAM!

Balandžio 22 d. vyks jubiliejinė, dešimtoji nacionalinė „DAROM“ akcija, tą pačią dieną organizuojamos ir pirmosios „Proenzi ArthroStop“ masinio „Ėjimo varžybos“ Vilniuje.

Kuo panašios šios iniciatyvos? Abiejų metu bus renkamos atliekos. Vlada Musvydaitė, varžybų sumanytoja ir pagrindinė iniciatorė, save dar vadina ir Verkių „DAROM“ ambasadore, kadangi šiais metais masinio ėjimo varžybos bus organizuojamos Verkių regioniniame parke, kur dalyviai renginyje įveiks 15 tūkst. žingsnių (apie 10,5 km), o eidami pamatę šiukšlę ją pakels. Ji teigia, jog kultūringas žmogus niekada nepaliks šiukšlių, o pamatęs – nesigėdys pasilenkti ir pakelti. Kiekvienais metais prieš ir po masinio ėjimo varžybų išvežama priekaba surinktų atliekų.

Apie „Proenzi ArthroStop“ masinio „Ėjimo varžybas“

Dalyvauti jose gali visi norintieji, nes jos yra nemokamos bei neturi amžiaus cenzo. Svarbiausia – nusiteikimas ir gera nuotaika! Renginio tikslas – nueiti 15 tūkst. žingsnių, kuriuos skatinama įveikti kasdien. Trasa bus suskirstyta į keturias atkarpas: 5 tūkst., 10 tūkst., 14 tūkst. ir 15 tūkst. žingsnių. 5 tūkst. zonoje šeimos galės palikti vaikus, kurių lauks Lietuvos moterų regbio -7 rinktinė, pasiruošusi užsiimti su mažaisiais – žaisti žaidimus bei mokyti regbio pradmenų.

Specialiai šiam renginiui jau yra sukurta žingsnių skaičiavimo programėlė #walk15. Joje rasite trasos Verkių regioninio parko žemėlapį, kuriame sužymėti įdomūs ir svarbūs trasos objektai. Šioje programėlėje taip pat rasite dar keturių „Ėjimo varžybų“ trasas Vilniuje, Druskininkuose, Nidoje bei Kaune. Dalyviams taip pat bus dalinami popieriniai trasos žemėlapiai.

Kodėl verta DARYTI ir EITI?

„Kai praleidi laiką gamtoje, sužinai, kaip juda varlės, kada skleidžiasi gėlės, išgirsti genio kalenimą ir supranti, jog tai iš tiesų svarbu,“ – teigia V. Musvydaitė. Ji savo organizuojamomis „Ėjimo varžybomis“ nori paskatinti žmones įsiklausyti į gamtą, susilieti su ja, produktyviai praleisti laiką su savo šeima ir taip pat susitvarkyti aplinką.

„Žodis darom – ne mados reikalas!” – tiki V. Musvydaitė. –  Daryti reikia kasdien, savo artimoje aplinkoje, kaip ir vaikščioti. Sudėjus šiuos du dalykus, gauname šviesesnę ir gražesnę Lietuvą!“

Todėl balandžio 22 d. - DAROM ir EINAM!

Daugiau informacijos apie Proenzi ArthroStop masinio „Ėjimo varžybas“ http://ejimovarzybos.lt/

„DAROM“ akcija vyks balandžio 22 d., 10 val., oficialiuose „DAROM“ taškuose, esančiuose visoje Lietuvoje. Jų reikia ieškoti savivaldybių internetiniuose puslapiuose arba http://mesdarom.lt/darom-2017/tvarkymo-taskai.html Būtent iš šių taškų bus išvežami raudoni „DAROM“ maišai į sąvartynus akcijai pasibaigus.

Norintieji prisidėti prie akcijos „DAROM 2017“ organizavimo- tapti regionų ar miestų koordinatoriais, patruliais ar draugais-rėmėjais, gali rašyti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Visuose didžiuosiuose prekybos centruose jau yra „DAROM“ šiukšlių maišų, kuriuos pirkdami prisidėsime prie „DAROM“ organizacijos iniciatyvų įgyvendinimo.

Sekti naujienas galima ir „Mes Darom“ Facebook puslapyje, o visą reikalingą informaciją - www.mesdarom.lt.

DAROM - ir GAMTA TAU PADĖKOS!

Atnaujinta Trečiadienis, 19 balandžio 2017 09:13