Nuostabiame pasakų pasaulyje

Vaikystė – pats žaviausias gyvenimo tarpsnis, kupinas džiugesio, žaidimų, nuotykių, kvepiantis ledais, šokoladu ir pražydusiomis pienėmis. Bet turbūt nėra laimingesnių vaikystės dienų už tas, kurios buvo praleistos su mėgiama knyga. Ir jei kiekvienas iš mūsų prisimintų savo vaikystės skaitinius, tai neabejotinai būtų pasakos.

Gegužės 30-oji priešmokyklinės grupės, I b, II, III ir IV klasių mokinukams prasidėjo netradiciškai - 1a klasės vaikai pakvietė juos vasarą pasitikti pasakų pasaulyje – vyko projektinės veiklos „Iš pasakų kraitelės“ pristatymas. Mokinukai parengė muzikinio spektaklio „Batuoto katinėlio ir gaidelio pasaka“ premjerą. Pasaka prasidėjo tuo, kad mergaitė namuose rado seną knygą, kuri ją ir žiūrovus įtraukė į stebuklingą miško erdvę...

Spektakliukas vaikus pamokė būti atsargius - ne visada aklai tikėti tuo, ką sako kiti, nes pasaulyje yra daugybė pavojų: Batuotas katinėlis, išėjęs į mišką uogauti, paliko naivų gaidelį vieną namie, nors netoliese įsikūrusi ožka įspėjo apie grobio tykančius lapę ir vilką. Gaidelis prisiekė nieko neįleisti, bet gudrūs plėšrūnai apgavo patiklų paukštelį ir pagrobė jį. Tačiau katinėlis gaidelį išvadavo, o visi miško žvėreliai nusprendė toliau gyventi taikiai. Spektakliuko metu herojai dainavo visiems gerai žinomas daineles „Vilkas ir septyni ožiukai“, „Vabaliukų dainelė per lietų“, „Pasakų šaly“, šoko paukštelių šokį. Žiūrovus sužavėjo lapės ir vilko daina-šokis „Lapė snapė“.

Valda JEGOROVIENĖ

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio 

pradinių klasių mokytoja metodininkė 

AUTORĖS nuotr.

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 17 birželio 2016 13:53