Tarptautinėse varžybose puikiai sekėsi ir kvėdarniškiams

Birželio 10-11 d. Šilalėje vyko jau XIX-osios tarptautinės dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvavo net 150 sportininkų iš stipriausių jaunuo­sius dviračių sporto atstovus ruošiančių Lietuvos, Latvijos ir Belgijos mokyklų. Dviratininkai varžėsi dėl geriausio pastarojo meto sportinin­ko - Lietuvą visame pasaulyje garsinančio dviratininko Ramūno Navardaus­ko - taurės.

Tiesa, pats R.Navardauskas savo vardo taurės varžybose nedalyvavo: prizus geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams įteikė jo brolis Edmas.

Tokio masto renginys – tikras iššūkis jo organizatoriams. Todėl dviračių sporto klubo „Kvėdarna“ treneris Kęs­tutis Česaitis sako esąs be galo dėkingas Šilalės bei Tauragės policijos pareigūnams ir policijos savanoriams.

Nors oro sąlygos dalyviams nebuvo pačios palan­kiausios, tai nesutrukdė pa­siek­ti aukštų rezultatų. Ne vienoje lyderių pozicijoje at­sidūrė ir Šilalės sporto mokyklos dviračių sporto klu­bo „Kvėdarna“ auklėtiniai (tre­ne­ris K.Česaitis).

„Šilalės artojas“, informacinis šių lenktynių rėmėjas, skaitytojams pristato greičiau­siai dviračių pedalus mynusius ir ant aukščiausių apdovanojimų laiptelių užkopusius mūsų rajono sportininkus.

Birutė PALIAKIENĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

dviratininkai6

dvirartininkai4

dviratininkai4

dviratininkai3

dviratininkai1

dviratininkai2

 

Atnaujinta Antradienis, 28 birželio 2016 10:12