„Voratinklis“ mokė kūrybiškumo ir draugiškumo

Po Lietuvą keliauja nemokama socialinių įgūdžių stovykla „Voratinklis“. Ji ypatinga tuo, jog ne vaikai važiuoja į stovyklą, bet stovykla atvyksta pas vaikus. Šis projektas yra prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras vieną iš stotelių pasirinko Obelyno pagrindinę mokyklą.

„Labai smagu, kad Naujajame Obelyne stovykla sulaukė per dvidešimt vaikų. Visi labai draugiški, aktyvūs, puikiai atliko užduotis“, - gyrė moksleivius stovyklos vadovai Agnė Samulytė ir Simas Janulis.

Dvi dienas mokykloje virė tikras gyvenimas inscenizuotame voratinklyje. Netrūko nei žaidimų, nei atvirų pokalbių apie vaikams aktualias problemas. Jie taip pat buvo skatinami aktyviai bendrauti, kūrė teatrines improvizacijas, susipažino su fotografijos menu, žiūrėjo filmus bei juos aptarė. Anot stovyklos vadovo S.Janulio, didelio susidomėjimo sulaukė užduotis kuo išradingiau pristatyti savąjį miestą. Vėliau šie pristatymai keliaus į kitą stovyklą ir bus savotiškas linkėjimas bei kvietimas bendraamžiams atvykti pasisvečiuoti.

„Stovykla nesitęsia ilgai, tačiau ir per trumpą laiką galima daug ką nuveikti. Norime, jog vaikai įdomiai, smagiai bei prasmingai praleistų laiką. Mūsų programą sudaro bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo įgūdžių ugdymo užsiėmimai. Pramogų užtenka visiems“, – įsitikinusi A.Samulytė.

Mindaugas ARMONAS

Obelyno pagrindinės mokyklos

istorijos mokytojas

AUTORIAUS nuotr.

 

Atnaujinta Antradienis, 28 birželio 2016 11:45