Pasipiktino gauta bauda

Ir nuošalesnėse gatvelėse pėstiesiems reikėtų ieškoti perėjos Ir nuošalesnėse gatvelėse pėstiesiems reikėtų ieškoti perėjos

Lapkričio 8-ąją policijos pareigūnai Šilalėje itin atidžiai stebėjo pėsčiuosius ir tikrino, ar žmonės eina per perėjas. Tačiau ši akcija kai kuriuos gyventojus papiktino. Baudą gavęs Petras P., paskambinęs į „Šilalės artojo“ redakciją, klausė, kaip žinoti, kad iš prekybos centro aikštelės išeini į gatvę: pasak jo, reikėtų pastatyti apie tai informuojantį ženklą.

„Ėjau su pirkiniais iš „Maxi­mos“ pro senųjų šilališkių vis dar taip vadinamą senąjį policijos komisariatą. Mane sustabdė pareigūnai ir nubaudė, kad gatvę kirtau ne per perėją. Bet ten yra tik ženk­las „Stovėjimo aikštelė“. Jei būčiau žinojęs, jog čia gatvė, būčiau ėjęs per perėją. Negi dabar per stovėjimo aikštelę nebegalima eiti? Žinoma, jei Jono Basanavičiaus gatve žingsniuodamas pastebi pareigūnus, tai eini per perėją. O čia, manau, policija rado gerą vietą, kur lengva pinigus susirinkti“, – guodėsi 11 eurų bauda už ėjimą ne per pėsčiųjų perėją nubaustas vyras.

„Petras P. neleistinoje vietoje kirto Lokystos gatvę. Gat­vių planai yra nurodyti savivaldybės aktuose, vadovaudamiesi tuo ir kitais įstatymais, pareigūnai šiam vyrui surašė Administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Iš viso lapkričio 8-ąją už važiuojamosios kelio dalies perėjimą arba ėjimą ja ten, kur tai daryti draudžiama, Šilalėje surašyta 11 protokolų. Daugiausiai pažeidimų – net 7 – nustatyta pagrindinėje miesto gat­vėje“, - paaiškino Taura­gės AVPK atstovė Rūta Janavičiū­tė.

Beje, vakar pareigūnai Šila­lėje taip pat surengė trumpalaikę pėsčiųjų kontrolės ak­ciją. Jos metu užfiksuoti 4 pa­žeidimai. Daugiausiai jų ir vėl nustatyta centre, Jono Ba­sanavičiaus gatvėje.

Morta MIKUTYTĖ

Algimanto AMBROZOS nuotr.

 

 

 

Atnaujinta Antradienis, 22 lapkričio 2016 09:25